Wpis z mikrobloga

W jakiej miejscowości w #bieszczady najlepiej szukać niewielkiej chatki/apartamentu dla dwojga? Chcę zabrać różowego w tydzień poślubny na koniec września, pokazać trochę Polski i padło na Bieszczady właśnie. Nie musi to być totalne odludzie, ale też nie chcę wielkiej miejscowości. Najchętniej, żeby była tam chociaż jedna-dwie jadłodajnie i bliskość do ładnych szlaków, żeby trochę też pochodzić #trekking. Auto jest, więc komunikacja publiczna bez znaczenia #podrozujzwykopem #gory
Biebrzanski_Ghul - W jakiej miejscowości w #bieszczady najlepiej szukać niewielkiej c...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: U Piotra bywałem wielokrotnie.
W Leśnym Dworze tylko raz sam, ale z grupami, które pilotowałem, mieszkaliśmy w domkach niżej na Piotrowej Polanie.
Piotr (Niedźwiedź), Jego żona Grażka, wtedy jeszcze dzieciaki, a teraz już dorośli są bardzo sympatyczni.
Schronisko na polanie "Pod Wysoką Połoniną" prowadzi Piotra syn, więc trafisz do ludzi gór, którzy ściągają sobie podobnych.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje zdanie o tych ludziach jest niezmienne, każdemu
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul Konie2 w Kalnicy, apartament "wypas". Przy odrobinie szczęścia spotkasz niedźwiedzia lub rysia. Najbliższe knajpy w Smereku, rzut beretem. Na miejscu sklep spożywczy z niepowtarzalnym klimatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i co dla mnie najważniejsze fajna baza wypadowa na szlaki.
  • Odpowiedz