Wpis z mikrobloga

Okej to nie było #szybkoalebezpiecznie ( ͡° ͡°)

Wybrali sobie najgorsze miejsce do #!$%@?. Przecież na Alejach co 20 metrów są pasy bez świateł, dziury, koleiny i przecina się tory tramwajowe. Nawet ja tam nigdy nie #!$%@?łem

Jeszcze bym rozumiał w ciągu Opolskiej-Bora Bora gdzie mamy trzy szerokie pasy, doskonałą widoczność, światła, prostą drogę. Nie popierałbym, ale rozumiał

173/365

#krakow #samochody #motoryzacja #jednabestiamniej
Atreyu - Okej to nie było #szybkoalebezpiecznie ( ͡° ᴥ ͡°)

Wybrali sobie najgorsze m...
  • 49
  • Odpowiedz
Wybrali sobie najgorsze miejsce do #!$%@?. Przecież na Alejach co 20 metrów są pasy bez świateł, dziury, koleiny i przecina się tory tramwajowe. Nawet ja tam nigdy nie #!$%@?łem

zgadzam się, jak koło tego mostu jadę to specjalnie zwalniam żeby zawieszenie nie popsuć bo co chwilę jakieś tory dziury i inne #!$%@?

Jeszcze bym rozumiał w ciągu Opolskiej-Bora Bora gdzie mamy trzy szerokie pasy, doskonałą widoczność, światła, prostą drogę. Nie popierałbym, ale
  • Odpowiedz
Jeśli kierowca był z Wieliczki to musiał wiedzieć o remoncie.


@Sl_w_k_1: ja mieszkam kilometr dalej ale akurat tam nie jezdze ostatnio inie wiem o remoncie xdddd

tam sie po prostu nie jezdzi szybciej niz 70kmh dobrym autem i 50kmh gorszym i tyle
  • Odpowiedz
@Atreyu: widze to tak że kierowca chcial sie popisac tym jak szybko potrafi sie wbic na most w remoncie, widząc pieszego ktory wszedl na jedyna racjonalna linie takiego przejazdu zaczął hamować "awaryjnie" , zarzuciło go pierwszy raz na nierówności i przywalił w słupek z prawej, odzyskał na ułamek sekundy panowanie i wyminął pieszego po czym dobiło go przed torami i podrzuciło na torowisku, nie miał już jak odzyskać kontroli. Widać że
  • Odpowiedz
o #!$%@?, że się na słupie nie zawinął szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@let_it_be: na słupie nie, ale zjechał po schodkach w dół i walnął dachem w murek. Cztery trupy.
  • Odpowiedz
  • 2
niby byli z wieliczki więc powinni znać jako tako miasto i gdize można a gidz enie


@paczelok: sam pochodzę z Wieliczki, jak chciałem #!$%@?ć to jeździłem na IV obwodnicę ( )
  • Odpowiedz
@Atreyu: Już samo to skrzyżowanie wyglada słabo a co dopiero rondo wy pokazaliście co jest wczesniej. Debilizm 100%. Jestem bezduszny i powiem że BARDZO DOBRZE ŻE STAŁO SIE CO SIE STAŁO I NIKOGO NIE ZABILI, bo to była tylko kwestia czasu aż wywiną dzwona

Miernoty drogowe pokroju @piwakk @Krupier i @Lardor są oczywiście w szoku jak to się stało xD
  • Odpowiedz