Wpis z mikrobloga

@MurLand: bo tiktok i ig to rozrywka dla niższych warstw społecznych, a oglądanie (lub lepiej uczęszczanie) #famemma stanowi ekwiwalent niegdysiejszej roli opery i teatru. Ale rozumiem, prości ludzie nigdy nie rozumieli wyższych sfer
@szimik: wiesz co odgrywa rolę opery i teatru w dziejących czasach? Teatr i opera, niestety ludzie niższych sfer (oglądający fame MMA) są przekonani, że takie instytucje już nie istnieją.

A tak całkiem na poważnie uwielbiam tłumaczenia, że to tylko rozrywka, że tylko śmiejecie się z tego jakie to żałosne, a tak na prawdę po prostu nie macie lepszych zainteresowań i to jedyne co jesteście przetworzyć . Dokładnie ten sam poziom co
@MurLand osoba pisząca sztukę(dobrą) może ma wyższe horyzonty, ale jako zwykły pochłaniacz rozrywki jesteś identyczny. Wybacz psuje ci baita albo sprowadzam na ziemię xd.
@Savvv: Przecież wpis to pytanie oto jak wykopki racjonalizują sobie wyśmiewanie sie z ludzi oglądających debilne tik toki, samemu oglądając jeszcze durniejsze fame mma.

Ale odpowiadając to oczywiście, ze jest ogromna różnica miedzy człowiekiem, ktory spędza wolny czas w operze, a tym który spędza go oglądając walki patologi w klatce. Juz #!$%@?ąc od tego, jaka wartość do Twojego życia to wnosi i jak poszerza twoje horyzonty, to samo to, ze decydujesz
@Savvv: Widzisz, specjalnie napisałem, ze juz nawet nie biorąc pod uwagę tego jakie korzyści płyną z oglądania opery to samo to, ze do niej chodzisz pokazuje jakim czlowiekiem jestes, żeby nie wchodzić w dyskusje o tym jakie te korzyści sa, a Ty i tak mnie oto zapytałeś.

Wystarczajacym dowodem jest to, ze sluchacze opery pochodza glownie z wyższej klasy SES ( to wskaznik obliczany na podstawie dochodu, wykształcenia i zawodu). Jezeli
@MurLand tak myślałem, dużo piszesz ale mało konkretów. Oglądając patogale również mozna się wielu rzeczy nauczyć, ale to trzeba nie być zielonka ignorantem. W końcu są to media, które nigdy nie były w tak dobrym miejscu jak teraz.

Świat jest piękny i rozległy, a każdy kto próbuje innych ograniczać do jedynej słusznej rozrywki, jest po prostu gburem którego nikt nie lubi. ¯_(ツ)_/¯
@Savvv a jaką wartość wnoszą w sumie do życia takie gale jak fame mma? Nie dość, że robicie z idiotów osoby sławne, to jeszcze przyklaskujecie im jak obściskują się na ringu
no i klasycznie argumentum ad zielonkum jak chłop ma rację ale dupsko piecze smh
@Savvv: dałem konkret podając wskaźnik SES jako dowód tego, że jest różnica między przeciętnym słuchaczem opery a widzem fame MMA. Nie rozpisywałem bo słusznie założyłem, że nie zrozumiesz co napisałem ani nie będziesz chętny do przeczytania jakiejkolwiek publikacji na ten temat, co udowodniłeś teraz używając argumentum ad personam.

Nie zabraniam nikomu oglądać czego chce i na prawdę jestem pod wrażeniem, że potrafisz się czegoś nauczyć i poszerzac swoje horyzonty oglądając patologie
@MurLand random z neta nie sprawi mi przykrości. Z najniższej klasy? No nie jestem, ale znam ludzi zarabiających po 30k i również oglądają patogale. Ba! Są ludzie z jeszcze większymi zarobkami oglądający jakieś love Island czy inne magię nagości.

@wunderkapsznik ad zielonkum, w końcu na wypoku jesteśmy. Śledząc czy oglądając patogale można się nauczyć jak media działają, w jaki sposób wyrastają celebryci, co się klika i inne rzeczy związane z marketingiem. Co