Wpis z mikrobloga

  • 2
@Nooleus: wiedziałem że zaraz jakiś przyjdzie xD
Widziałeś kiedyś francuskie miasteczka? Codziennie musi wozić dzieciaki do centrum do szkoły, z parkowaniem jest wtedy dramat, zwłaszcza w sezonie

@Zamaloczasunalogin nie ma, w tym roku zabrali, bo miała być Tesla Vision a nie ma
  • Odpowiedz
  • 4
@MilionoweMultikonto: niestety ale Tesla jest póki co jedynym samochodem, który pozwala na bezstresowe i szybkie podróże po Europie.

Volvo czy inną Toyotę

Bazowo dużo droższe a w leasingu już w ogóle. Tesla prawie darmo wychodzi
  • Odpowiedz
  • 1
@anno-nimm:

zawsze możesz dodać jakieś czujniki jak ci się chce pruć takie auto xd

Wlasnie nie chce

kamery imo w ciasnych miejscach są o wiele lepsze od czujników

Tyle teoria. Jak czytam w praktyce nie jest tak różowo. A jeździłem tylko modelami 2021 i 2022
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Przecież masz tesla vision, który pokazuje ci na ekranie jak daleko jesteś od obiektu, działa jak czujniki parkowania. Ponoć na początku działało to średnio, ale po aktualizacjach coraz lepiej.
gonzo91 - @PiotrFr: Przecież masz tesla vision, który pokazuje ci na ekranie jak dale...
  • Odpowiedz
@PiotrFr: w nowych modelach 3/Y (bieda) nie ma czujników - są tylko kamery. W S/X (bogactwo) zostawili czujniki. Soft zastępujący czujniki kamerami w 3/Y już działa, ale to nadal wczesna wersja i obręcze, które rysuje są niedokładne, przez co trudno na tym polegać. Tu jest dobra recenzja: https://youtu.be/L-ukDz5o99g oraz https://youtu.be/-w1NS_eDz5k

Mam nadzieję, że to poprawią to w przyszłych wersjach. Jeśli dla żony to istotna funkcja, to bym poczekał może pół roku
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91:

Przecież masz tesla vision

Wiem ale różnie piszą

Ponoć na początku działało to średnio, ale po aktualizacjach coraz lepiej.

Właśnie o to chodzi, z tego co widzę nawet po ostatnich jeszcze jest średnio. A w tych wszystkich testach to są luksusowe warunki do parkowania
  • Odpowiedz
  • 0
@gysnde:

W S/X (bogactwo) zostawili czujniki.

Są jeszcze? Też w tym roku mieli zabrać.

i obręcze, które rysuje są niedokładne, przez co trudno na tym polegać

Właśnie średnio to intuicyjne

Jeśli dla żony to istotna funkcja, to bym poczekał może pół roku z zakupem lub do czasu aż to ogarną

Do codziennych zadań trochę duże auto, więc wskazane. Tylko właśnie czy to ogarną jakoś w sensownym czasie?
  • Odpowiedz
@PiotrFr: W tanich teslach innego rozwiązania już raczej nie będzie. Czy Ty czasami tesli nie masz? To chyba masz już tesla vision i jesteś w stanie swojej starej pokazać jak to działa.
  • Odpowiedz
  • 0
@fiatlecidozera: to ja wiem ale pytam czy ktoś może ma model bez czujników i potwierdza, że na jedno wychodzi i działa dobrze. Bo w necie słyszę różne głosy, większość negatywnych. Nawet w USA narzekają masowo
  • Odpowiedz