Wpis z mikrobloga

  • 3
@Bangos poprostu jest desperatką bo jej życie się zmieniło o 180 stopni a ona zostanie sama z dzieckiem. Serio nie szokuje mnie to wcale... ty za to jak patrzę na ten wpis to też desperat jesteś i to gorszy od niej skoro tak przezywasz tą randomową laske w ciąży co najmniej jakbyś żałował, że to nie twoje dziecko zamiast mieć to w dupie
  • Odpowiedz
  • 19
@wmw987: co Ty chuopie piszesz w ogóle?! Ja zwykły piwniczak jestem, ale nie robię takich nie logicznych posunięć w życiu jak ww. kobieta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Bangos No to jesteś piwniczakiem piszącym pierdóły w necie czy nie robisz nielogicznych posunięć bo jedno albo drugie? Co nie wiedziałeś skąd się dzieci biorą?
  • Odpowiedz
  • 3
@Heyolok

A kto tu ma ból dupy, że laska lat 20 zrobiła dziecko i chłopa szuka? Boli was, że nie wasze? Bo serio mentalność starej baby. Te wasze rozmowy:
- popatrz gówniara dziecko ma i chłopa szuka
- pewnie się ruchała
- A to suka.

I Ty do mnie startujesz? xD Z czym?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bubakowski Ale wiesz, że internet i ten portal to nie są tylko siusiumajtki o światopoglądzie starej dewoty jak ty tu z kolegami? Bo co mnie obchodzi zdanie dewoty i to, że dla niej w jej środowisku się pogrążam
  • Odpowiedz