Wpis z mikrobloga

był sobie pewnego dnia taki mireczek @Rozwodnik co zrządzeniem losu wylądował na ulicy... od miesiąca nic nie postuje, nie dochodzą do niego wiadomości na whatsappie, jak dzwonie na telefon to komunikat, że wybrany numer teraz nie odpowiada. Wiem, że Wy też mu pomagaliście, odzywal się może do kogoś??

@PapaSar @Dr_Pociskator @pawcio_19 @Multumos @felektopan @DrylowanyPomidor @dziadeq @Hack3rz @EstebaN1 @MojaMatkaJeZiemniaki @dzinio @MalyDaruuus @MacIntel @polskipytong @krzych0 @MePix @Paweluch @jaro1279 @maegalcarwen @zenkowski @Anesthesia @urbi727 @Kenpaczi @m__b @dmde @igorr1 @wygryw_here @Smilex @macvir @Evarrrez @paakcer @karol-blabert @myk-myk-myk @Ow3n @ho53t401

może ktoś z Was jest z Elbląga i coś wie o nim?
  • 46
@DragonTattoo2404 To rzeczywiście dawno. Nie celował bym, że to oszust ale też nie obstawiał bym, że coś się stało. Może chowa się przed Tobą? ( ͡º ͜ʖ͡º) Miał już przerwy w pisaniu dłuższe i krótsze. Ja z nim nie gadałem na whatsapie tylko łykopie więc ciężko powiedzieć. Wystarczy że jego nastrój to sinusoida i przeżywa zjazd i morale szorują po dnie. Nie trzeba się zabijać ale nie