Wpis z mikrobloga

Rzecznik Clout, Peszko i Lexy podczas konferencji dla mediów: "W Clout nie będzie patologii"

Tymczasem Clout:
Tomasz Hajto - morderca, hazardzista
Marcin Najman - dłużnik, oszust, mitoman
Zbigniew Bartman - rasista
Paweł Bomba - trójmiejska gangsterka
Załęccy - kibole, toruńska gangsterka
Szalony Reporter - przestępca, oszust
Mrs Honey - eskortka z Berlina
Nikita - patuska z Urzędniczej
Ninja Jarek - psychol

#famemma #cloutmma #przegryw #patostreamy #wykop
sanczopanso_ - Rzecznik Clout, Peszko i Lexy podczas konferencji dla mediów: "W Clout...

źródło: checheplin

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 11
@bezsensutenwykop: Za co?

"Tomasz H. ukarany za spowodowanie wypadku. Dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery lata - to wyrok łódzkiego sądu dla znanego piłkarza Tomasza H. za śmiertelne potrącenie na pasach 74-letniej kobiety"

Morderca? Morderca. Dodatkowo, za zabicie kobiety dostał żałosne zawiasy, czyli żadną karę. Chłop powienien być na marginesie społecznym, a robią z niego niewiadomo jakiego gwiazdora.
  • Odpowiedz
@sanczopanso_: Bartman rasista? Niech zgadnę. Pewnie za to, że powiedział żeby Leon nie grał w reprezentacji Polski skoro już grał w reprezentacji Kuby?

Tak się składa, że teraz już takich cyrków nie będzie można robić w siatkówce.

Dla mnie to nie jest rasizm.
  • Odpowiedz
  • 0
@angelofdeath007: tak.

Były kadrowicz miał zresztą dużo więcej zastrzeżeń do Leona. Chodziło nawet o... brak śpiewania hymnu. - Nie wiem, czy wszyscy zwróciliśmy uwagę na to, że jako jedyny nie śpiewał naszego hymnu. Na pewno hymn kubański by zaśpiewał, a polskiego nie śpiewa. To tak podsumowując, dlaczego nie akceptuję tego, że Leon gra w reprezentacji Polski - przekonywał Zbigniew Bartman.

Nie wiem jakim wyznacznikiem polskości jest śpiewanie hymnu ale bartman do
  • Odpowiedz