Wpis z mikrobloga

@Mokebianin: mordo ja sam jestem mulatem xdddd , a przestępczość wśród czarnych w uk np to skutek gorszego traktowania czarnych a nie przyczyna, jak jesteś traktowany jak przestępca to zaczynasz się tak zachowywać
@Wyznawcaa: pewnie, wszystko wina otoczenia, wykluczenia i złych białych. W swoich krajach czarni nie potrafią ogarnąć sobie elementarnych rzeczy jak woda pitna czy jedzenie. Jeśli kłamię, to wskaż mi proszę jakie zwierzęta zostały udomowione przez Subsaharyjczyków, jakies gatunki roślin/zbóż też podaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Azjaci, w tym uchodżcy byli strasznie traktowani w US po wojnie i zaczynali od zera. Prowadzą biznesy, kminią dobrze i nie są
@Mokebianin: po pierwsze : Nigdzie nie było aż takiego niewolnictwa jak w afryce i wyzysku z dóbr materialnych , nie sądzę że kontynent po takiej stracie miałby być bardzo rozwinięty , tym bardziej patrząc na warunki klimatyczne tam, chociaż w afryce np nairobi jest bardzo dobrze rozbudowane , po drugie po co mówisz o udomawianiu zwierząt ? nie widzę w tym sensu, tak samo jak to wasze testy iq które są
@Mokebianin: + pomyśl sobie ile trwał okres powojenny , a ile czasu niewolnictwo XDD + warunki klimatyczne azjatów a czarnych i o rapie to ty się lepiej nie wypowiadaj jak nie znasz tej muzyki przypominam że czarni są producentami muzycznymi
@Wyznawcaa: zrób jeszcze parę fikołków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Niewolnictwo w Afryce istniało na długo przed przyjazdem zachodnich europejczyków - gdybyśmy „my” byli słabo rozwinięci, a Subsaharyjczycy odwrotnie, doszłoby do podboju i kolonizacji w drugą stronę. Zadziałało prawo silniejszego.

Zasoby, w które jest bogata Afryka nijak nie byłyby wykorzystane przez lokalsów - w czarnych krajach nie wymyślono nawet koła, a co dopiero żeby coś wydobywać i
@Wyznawcaa: Azjaci przyjeżdżali bez majątku i ich majątki były dużo mniejsze w porównaniu z majątkami czarnych w latach 60. w USA. Dorobili się i żyją na lepszym poziomie niż biali teraz. IQ koreluje silnie z takimi rzeczami.

Co do rapu, to jest on tak samo prostacki jak pop, a melorecytacja jest dużo mniej wszechstronna od śpiewu. Sam nienawidzę muzyki pop i mieszania tego gówna do innych gatunków. To #!$%@? o tym,
@Mokebianin: Nie wiem kto tutaj robi fikołki
1. No właśnie niewolnictwo w afryce było o wiele wcześniej przed najazdem europejczyków, to tym bardziej daje malutkie szanse na rozwój . Nie wiem skąd jesteś taki pewien że zadziałało by prawo silniejszego , nie wiem czy agresja innych narodów jest oznaką inteligencji.

2.Najnowsze badania wskazują na udomowienie bydła w Afryce w czasach p.n.e
oraz rośliny Sorgo, więc dalej sobie myśl kto miał ambicję
@Wyznawcaa:

1. Zadziałało prawo silniejszego, zachodni europejczycy czarnych podbili bez problemu, a kolonizatorów było dużo mniej od Subsaharyjczyków. Wykorzystywali surowce, bo mieli głowę na karku. Czarni z tego nie korzystali, rozumiesz?

2. Szczątkowa próba udomowienia, która się nie udała, nie została rozpowszechniona, ale hurr durr Wakanda imperium. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. „Wynalazki” czarnych to jedynie udoskonalenia i wariacje czegoś, co już istniało. Czarni nie mają żadnego
@Mokebianin: Dobra bo widzę że masz swój świat:
1.Chyba nie zrozumiałeś o czym ja w ogóle pisałem, jak Afryka miała się rozwinąć z niewolnictwem praktycznie od początku swojego istnienia. To że Europa agresywnie napadła na Afrykę to nie znaczy że czarni zrobiliby tak samo jakby mieli szanse , a to że Europejczycy wykorzystywali surowce głównie dlatego aby mieć więcej broni to bardziej świadczy o agresywności danego państwa.

2.To nie była żadna