Wpis z mikrobloga

Potrzebuję #nas do #ios ale bardzo ważne żeby zrzucało mi wszystkie pliki wideo z wszystkich #iphone. Ogólnie jest problem z tym gdy w ios plik ma więcej niż 4gb żeby go zgrać na Windowsa. Nie chcę mi się za każdym razem podłączać kabli do maca, a potem przerzucać na Windowsa żeby finalnie zmontować odcinek na #youtube. Czy #synology lub #qnap w końcu sobie z tym radzą? WD nie daje rady i rzecz najpierw na maca zgrać pliki.
Bym sobie zbudował macierz 72TB i na jakiś czas by wystarczyło
  • 8
@kamillus: udostępnij do pc po zasobie sieciowym i #!$%@? :) Oprócz tego Synology i DS File ale to musisz mieć już puszke synology i dwukrotne kopiowanie. 4GB plik to ograniczenie windows/pc - system plików ?
@Pan_Slon nie to nie jest jest systemu plików w Windowsie czy linuxie. Duże pliki już w bibliotece photos na macu też mają inne nazewnictwo. Nawet import do maca trwa wieczność. W sensie nienaturalnie niski transfer, ale z tego co czytałem to kwestia tego, że lightning nawet w ip14 to nadal usb2.0.

Jakby synchronizacja po wifi szla szybciej to by było fajnie. Nie ukrywam, że ip14 i 12 potrafią mieć fajnej jakości nagrania