Wpis z mikrobloga

@rsnbl: Już tłumacze - konfa piecze, bo ich dobry wynik to jedyna opcja na wygraną pisu. Jakoś nie widzę, żeby frakcja nacjololo nie chciała koalicji z nimi. A program mają podobny - osłabianie Polski na arenie międzynarodowej i lizanie dupy ruskich.
  • Odpowiedz
Debata petru zaoral konfiarza

Jak TVN się za nich zabiera to szykuje popcorn xd


@Pimenistka: w którym momencie? Ten sam Petru, który jest aktualnie dostawką socjalistycznej KO? Ten sam, który został wyrzucony ze swojej partii, która została potem rozwiązana, a długi przeszły na skarb państwa? Rzeczywiście wiarygodny rozmówca. Nie mogę jednak nie przyznać, że był przygotowany i zadawał dobre pytania
  • Odpowiedz
@93michu93: nie wiem takie krążą opinię:)
Jakby memcen wygrał to do tej pory byście na tagach robili sobie %€€% a jakoś przeszło bez komentarza zbytniego :)
Na logikę was trzeba brać i nic zmyślać nie trzeba :)
  • Odpowiedz
@rsnbl: Ale cie piecze ze ich piecze fajnopolaczku, słychać wycie? Znakomicie. -#!$%@? wezcie przestancie z tymi #!$%@? frazesami nikogo nie obchodzi ta konfederacja, nowa siła w kraju, nowa zmiana, cos nowego xD W KONCU PRZELOM POLSKA WSTANIE Z KOLAN. W co wy #!$%@? wierzycie, chcecie cos zmienic to #!$%@? do pracy, a nie obsesja na punkcie partii politycznej ktora gunwo moze xD Jak czytam takie wysrywy to wiem ze po prostu
  • Odpowiedz