Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, znalazłam fajny dom z rynku wtórnego, jest to częściowo nowy dom wybudowany na fundamentach domu z lat 60tych w stanie deweloperskim. Przed kupnem trzeba wszystko zbadać i sprawdzić: dach, elektrykę, kanalizację, ogrzewanie, fundamenty, okna itp. I teraz pytanie kto się takim sprawdzaniem zajmuje? Ile taka usługa może kosztować? Znacie kogoś z okolic Krakowa i Niepołomic? Zależy mi na żetelnej osobie która dokładnie wszystko wypunktuje żebyśmy się nie władowali na minę przypadkiem.

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci #budownictwo #budujzwykopem #budowa #budowadomu #krakow #niepolomice
  • 2
  • Odpowiedz
@nika_blue: rzeczoznawca się tym może zająć 500-1000 zł usługa, jednak jak instalacje przykryte to nie wiesz czy realnie są nowe relatywnie nowe czy właśnie z lat 60, własnie kupiłem z żoną pod krakowem dom z lat 70 i mieliśmy o tyle dobrze, że obserwowaliśmy go przed remontem i po, wiemy co było zrobione i jak.

Takie rzeczy jak ona to możesz sama ocenić, ogrzewanie to kwestia ocieplenia, pieca, powierzchni i jakie
  • Odpowiedz