Wpis z mikrobloga

Proszę, proszę. Były kontakty z RB i Leclerca w maju. Dodatkowo Aston Martin też zainteresowany po emeryturze Alonso. Wygląda na to, że Leclerc może mieć długoterminowo 4 opcje
- Ferrari
- Mercedes po emeryturze Hamiltona (sam Wolff się wypowiadał że by go chciał u siebie)
- Red Bull przy Maxie
- Aston Martin (pewnie na 2026 po emeryturze Alonso)

Aston z silnikiem Hondy to może być mega opcja na 2026. Bolid RB przy Maxie też, ale tu trzeba mieć jaja żeby się na to zdecydować. Mercedes obok Russella też niezła opcja. No i Ferrari, wiadomo (ale ja już straciłem nadzieję, że oni się wygrzebią). A wy jak uważacie, gdzie skończy Leclerc? #f1
arahooo - Proszę, proszę. Były kontakty z RB i Leclerca w maju. Dodatkowo Aston Marti...

źródło: obraz_2023-07-12_123321980

Pobierz

Przyszłość Leclerca?

  • Ferrari 33.5% (58)
  • Mercedes 32.4% (56)
  • Red Bull 11.0% (19)
  • Aston Martin 23.1% (40)

Oddanych głosów: 173

  • 13
@arahooo: w sumie ciekawe po co taki kierowca jak Leclerc w RB. Tam doskonale widać podział na kierowcę 1 i 2, a Max jest dzieckiem RB więc wątpię że Leclerc miałby takie same wsparcie co on. Chyba że RB wie że zdominuje f1 jak ostatnio Mercedes więc chcę zaserwować jakieś ciekzawsze widowisko ale w to wątpię xD
@arahooo: Tak na prawdę to nie ma jednej jakiejś idealnej opcji

Red Bull to obecnie najmocniejsza ekipa (jeżeli chodzi o samochód jak i zarządzanie) i tak jak uważam że na równych zasadach miał by z Maxem szanse, tak ciężko mi uwierzyć że by go tam właśnie traktowali na równi.

Mercedes dalej ekipa z topu ale jednak nie idealna mimo tylu poprawek dalej nie rozwiązali problemu z samochodem, jednak trzeba im przyznać