Wpis z mikrobloga

Ten portal i moderacja to jakiś żart. Od kilku dni cały wykop zalany kacapskimi wysrywami o wołyniu, wpisami atakującymi Ukraińców i inna propagandą. Moderacja nie reaguje na zgłaszane wpisy, olewa zgłoszenie multikont ruskich trolli. Dla mnie coś takiego jest na równi ze wspieraniem zbrodniczych działań rosyjskich na Ukrainie. Wstyd mieć tu konto bo wykop staje się oficialną tubą propagandową rossji.
#ukraina #woja #moderacja
  • 65
@KonwersatorZabytkow: zgadzam sie calkowicie, jest to bardzo ewidentne, jeszcze przed wojna caly czas lataly memy z gabka i ukrainskim malpiszonem, teraz juz nie wolno? Jestem za wspieraniem Ukrainy, poniewaz jest to w europejskim interesie, aczkolwiek nie pozwole by kolaboranci nazistowscy jak oddzialy UPA i Bandera byli uwazani za bohaterow poniewaz sa zwyklymi zbrodnialcami.
@eeehhh dzieciaku, jesteś tutaj 7 miesięcy i pyskujesz starym bywalcom, którzy pamiętają wyższy poziom na tym portalu. Ja sam przeglądam wykop od ponad 10 lat i widzę jaki ściek się zrobił przez bezmózgich nacjonalistów, którzy dają sobą manipulować jak im się zagra.

"WOŁYŃ WOŁYŃ DZISIAJ JESZCZE NIE BYŁO, MUSISZ NIENAWIDZIĆ WSPÓŁCZESNYCH UKRAIŃCÓW, ONI MORDY MAJĄ WE KRWI, NIE POMAGAJ IM, WOŁYYYYYYYYYŃ!"

Jesteście ruskimi pionkami i jeszcze się nabraliście, że to wy coś