Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu rarbg został zamknięty. Społecznoścć internetowa np. Reddit dyskutuje jak go zastąpić.
Wymieniają się linkami które zapisali, aby odtworzyć bazę danych. Padają pomysły co zrobić z tym problemem.
A na wykopie? Nie ma inteligentnych dyskusji tylko dzicz i modły do upadliny. 100% polityki. Upadły portal z trolami.
Kiedyś można było się tutaj czegoś dowiedzieć, nauczyć.
#przegryw #nocnazmiana #gorzkiezale #torrenty
  • 21
  • Odpowiedz
@Anita_Alfa_Femcel: nie zesraj się u i usuń konto za tagowanie na nocnej.
Ja na swoich subredditach nie mam żadnych tematów dotyczących torrentów więc nie wal jakiś szlochów że wykop jest taki a owaki bo nie kopie się leżącego, po prostu sobie zrób tag i zbierz społeczność jak coś ci nie pasuje.
  • Odpowiedz
@Anita_Alfa_Femcel: bo tu już wszyscy ogarnęli alternatywy i nie ma potrzeby przerabiać tematu po raz setny. Na reddicie widocznie nieogary same.


@tumiwisizm: no to zarzuc jedna alternatywa ktora miala upublicznione API pod ktore np podpina sie radarr czy sonarr

@Anita_Alfa_Femcel zarzucisz jakimis subami pod dyskusje o rg? bo w sumie sam nie wiedzialem, ze rarbg down, dziwilo mnie, ze pare apek mi padlo przez brak API
  • Odpowiedz
  • 1
@LaylaTichy na 1337x dużo masz, używaj prowlera do w/w usług i sobie wyklikasz. Inna sprawa że na torrent leech był program rarbg refugees, świetny tracker, ma wszystko w wielu wersjach, bardzo niskie wymagania co do ratio i seedowania.
  • Odpowiedz
@zdebel: no np mam 1 plugin pod plexa ktory pokazywal mi popularne filmy ktorych nie mam bezposrednio w plexie na podstawie rarbg api i moglem z poziomu plexa dodac od razu czy to do sonara czy radara no i teraz musze znalezc jakis sposob by brac liste popularnych torrentow, pewnie zostanie mi napisanie jakiegos websrappera
  • Odpowiedz