Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard Daj przykład jakiegoś bardziej miarodajnego kraju niż Skandynawia/kraje nordyckie.

Już w szkole, wiele lat temu uczyli mnie o tym jak można wykorzystać środowisko naturalne do produkcji prądu na przykładzie Norwegii.

Jak sobie wg. Ciebie poradzą z tym tacy Czesi, Rumuni czy chociażby Koreańczycy Południowi?
  • Odpowiedz
@Golfinho: @bidzej @filip_k #!$%@? o tym mitycznym niewytrzymaniu infrastruktury energetycznej słychać TYLKO od takich januszy piwnicy jak wy.

Wymysliliscie sobie jeden z pierdyliarda idiotycznych zarzutów którymi na zmianę spamujecie a robicie to z powszechnie znanego powodu - jesteście ciemnymi przegrywanie, którzy mają ból dupy o elektryki i toczycie przeciw nim krucjatę. Wynika to z waszej kompletnej glupowty bo twierdzicie że elektryki są droższe. Porównujecie nieudolne konstrukcje legacy automotive do odpowiedników ice.
fiatlecidozera - @Golfinho: @bidzej @filip_k #!$%@? o tym mitycznym niewytrzymaniu in...

źródło: d0639bd9f4b98e9480090f0a7dcf3b9817ec6e54445b240cb684cd3db6dab2ad

Pobierz
  • Odpowiedz
a gdzie ja powiedziałem, że jestem przeciwko elektrykom i/lub hybrydom?


@Golfinho: odnoszę się do twojego zarzutu że że jakieś kraje sobie nie poradzą z zapewnieniem energii do nich i wyjaśniłem jak to idiotyczne.

Jak sobie wg. Ciebie poradzą z tym tacy Czesi, Rumuni czy chociażby Koreańczycy Południowi?


Na dodatek twoj argument o taniej energii skandynawów jest równie kretyński, bo porownujesz niższy koszt wytworzenia energii a przecież to dotyczy jedynie tańszegovzakupu energii
  • Odpowiedz
@bidzej: przecież nie wolałem do tej odpowiedzi tylko ciebie tytanie intelektu (ʘʘ)

Przepiękny atak frustracji, widać że zabolało zaoranie argumentacją Januszaku :D

Teraz udajesz idiotę i przekręcasz sens swojej wypowiedzi a dokładnie wiadomo co mówiłeś w swoim wysrywie - że Rysiek podał przykład jedynie Norwegii, sugerując że to jest wyjątkowa i mu pasuje a większość świata będzie miała z tym niby problemy ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
@bidzej:

- Szwecja: populacja 10 milionów, autostrad i dróg ekspresowych 2000km, z maksymalnym limitem prędkości 110km/h


To jest nieprawda, sa autostrady do 140, Szwecja jest najbardziej europejska drogowo w Skandynawii. W sensie, ze jest 140 i ludzie jada 160.
  • Odpowiedz
@bidzej: jezdze z Norwegii na prom do Karskrony, wiem lepiej ;) Jak chcesz to w te sobote ci nawet zdjecie zrobie :P Jedyna roznica jak dla mnie miedzy SWE a PL, to to ze w SWE boje sie jechac 180 jak w PL bo skoncze w wiezieniu.
  • Odpowiedz