Wpis z mikrobloga

Mircy, skuszony pozytywnymi opiniami o Samsungu Galaxy S23 Ultra myślę nad przesiadką na niego z iPhone’a 14 Pro. Problem jest taki, że mam skompletowany cały ekosystem Apple (MacBook, Apple Watch, AirPods, HomePod, AirTag). Żeby zmigrować na S23U musiałbym to wszystko sprzedać (poza laptopem, bo do pracy korzystam z macOS), kupić zamiast tego np. słuchawki Sony albo Galaxy Budsy oraz część usług typu iCloud, Apple Music wymienić na alternatywy jak Google Drive, Spotify. Co myślicie? Warte to zachodu? Próbować? Z iPhonem mam taki problem, że od jakiegoś czasu iOS cholernie mnie nudzi, ma kilka denerwujących rozwiązań, na domiar złego 14 Pro rozczarowuje czasem pracy na baterii i nagrzewaniem w trakcie ładowania oraz co za tym idzie jego przerywaniem.
#samsung #galaxys23ultra #s23ultra #apple #android #ios #smartfon #telefony #technologia
logixdev - Mircy, skuszony pozytywnymi opiniami o Samsungu Galaxy S23 Ultra myślę nad...

źródło: Samsung-Galaxy-S23-Ultra-vs-Apple-iPhone-14-Pro-Max

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@logixdev: W lutym obecnego roku zrobiłem porównanie S23 Ultra oraz 14 Pro Max. Przepraszam, że po angielsku, ale taki już mam styl notowania. W sekcji o iPhone podałem Androidowe/Windowsowe alternatywy dla "ekosystemu" Apple, które zapewne nie są tak wygodne, ale ważne że są.
Pyxelr - @logixdev: W lutym obecnego roku zrobiłem porównanie S23 Ultra oraz 14 Pro M...

źródło: s23_vs_14promax

Pobierz
  • Odpowiedz