Wpis z mikrobloga

@paczelok: wystarczy nie kupować najtańszej chińszczyzny. Ja używam już od ładnych paru lat i nigdy nie miałem problemu z czyszczeniem. Wszystko pięknie samo odpada.
  • Odpowiedz
najtańszej chińszczyzny


@seam: i #!$%@? nie będziesz próbować czyścić nożem i porysujesz niby? lepiej się zapezpieczać przed czyszczeniem papierem
  • Odpowiedz
@paczelok po zrobieniu żarcia wystarczy zmoczony recznik papierowy wsadzic do środka i zamknąć opiekacz na chwile. Wszystko sie rozmieknie i mozna latwo wyczyścić
  • Odpowiedz
@paczelok: a po co mi nóż jak wszystko samo odpada. Wystarczy palec i nie trzeba nic skrobać. Ewentualnie raz na jakiś czas wyjmuje blaszki i wrzucam do zmywarki. Tylko zwyrole piłują nożami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paczelok: brałem na allegro albo oficjalnej stronie Tefala. Trochę lat minęło już. Opiekacz Tefal Snack SW852D z 3 wymiennymi płytkami (tosty, gofry, pancake). Płaciłem ~350zł.
  • Odpowiedz
protip: jak używacie takiego opiekacza to wykładajcie go papierem do pieczenia


@asfalto: protip: jak lubicie fajne brązowiutkie przypieczone tosty to nie wykłądajcie tostera papierem do pieczenia
  • Odpowiedz
@paczelok boli paczeć że ktoś używa tego ustrojstwa.
opiekacz w formie małego grilla wymiata.

ja to nawet sypie mozarelle na górę tosta i noc się nie przykleja, kurła czasami sobie nawet jajko wbije xD
  • Odpowiedz