Wpis z mikrobloga

Ale wyrzygało na wykopie ruskich trollów.

Taki @brusilow12, główny zatroskany o Wołyń wziął sobie nazwę od rosyjskiego generała, choć twierdzi że to "przypadkowa zbitka liter". Zapytany kto mordował w Katyniu dyplomatycznie milczy.

Oczywiście że Wołyń to sprawa nie załatwiona i czekamy i na przeprosiny i na upamietnienie.

Szkoda tylko że większość osób nie widzi że jest rozgrywana przez ruska propagandę jak dzieci. Nie każdy kto podbija teraz namiętnie ten temat robi to z prawdziwej troski o te sprawę.

#ukraina #ruskapropagande #wolyn
  • 16
@Vinizius: nawet jeśli pojednanie nie nastąpi i nawet jeśli ktoś nie pala miłością do Ukrainy to w naszym interesie jest żeby wojnę wygrała i pobiła kacapow. A ten kto teraz nawołuje w imię Wołynia do zaprzestania dostaw broni realizuje interes Kremla
@korkyx: Nie zgodzę się z Tobą. Czasem sojusznik staje się wrogiem, nie dziś, ale za dekady. Pamiętaj że Polska pomogła Austrii a ci z wdzięczności pokroili nas z Niemcami i Rosją.
W Polskim interesie jest by i Ukraina i Rosja były słabe, a żeby tak się stało to nikt nie może wygrać tej wojny. Nie mamy też pewności że za 30 lat Rosja i Ukraina będą sojusznikami w scenariuszu gdy Ukraina
kto zabił polskich oficerów w Katyniu?


@paragonik: Może przeczytaj jakąś książkę w swym marnym żywocie to się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie będę nadrabiał braków w twojej ukraińskiej edukacji bandereczku xD
@korkyx: Ja wiem kto mordował w Katyniu, ty niekoniecznie to twój problem.

Nic więcej nie mów, każdy kto ma choć trochę rozumu już wie z kim ma do czynienia


Sądząc po pozytywnym odbiorze moich wpisów i znalezisk w porównaniu do twoich wysrywów każdy wie z kim ma do czynienie i czym jesteś ukraineczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Btw skończ mnie ciągle wołać
Szkoda tylko że większość osób nie widzi że jest rozgrywana przez ruska propagandę jak dzieci.


@korkyx: niech Ukraina zrobi co do niej należy i ruska propaganda nie będzie miała argumentu. Ten argument o ruskiej propagandzie jest głupi, nierozliczenie zbrodni to jest prawda, a nie żadna propaganda i jeśli ktoś tu działa na jej korzyść, to jest to Ukraina.
@korkyx na chwilę obecną to Ukraińcy sa to w stanie zamknąć z dnia na dzień uznając to za zbrodnie a nie jak głosi ich propaganda tragedię. Powinni pozwolić na ekskumacje na cały terenie gdzie były mordy i sprawa byla by w miarę zalatwiona ale 500 dni to dla nich za mało
A ten kto teraz nawołuje w imię Wołynia do zaprzestania dostaw broni realizuje interes Kremla


@korkyx nie widziałem takich na wykopie raczej każdy chce aby ruskie dostały na dziurę