Wpis z mikrobloga

@ZnamzWidzenia
Miałem przez rok z hakiem, wrażenia bardzo pozytywne dopóki działał. Fajny feeling wbicia biegu, całość sztywna i stabilna.

Dosyć szybko gniazdo USB zrobiło się luźne, ale to po części moja wina- jest na dole shiftera i u mnie akurat wychodziło na takiej wysokości że pare razy wjechałem w nie podłokietnikiem fotela. XD
Ale po parunastu miesiącach złamał się metal od krańcówki trzeciego biegu, na co nie mogłem mieć wpływu. Zakładam że
  • Odpowiedz
@BanujaZaNic: Nie wytrzymałem czekając na odpowiedź i kupiłem xD (chociaż myślałem o Logitechu z przejściówką) Dzisiaj ma być więc liczę że poprawił konstrukcję.
Dziękuje za odpowiedź! A jeszcze zapytam, jakiś konkretny z Ali masz na myśli?
  • Odpowiedz
@Szary_Anon: Pewnie, Teraz już na tę chwilę mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Shifter ma fajne wrażenie wbicia biegu. regulację z jaką siła trzeba mieszać i co naprawdę fajne programator przycisków - n.p właśnie w Etsie jak chcę zmienić tryb skrzyni biegów na 7-12 musiałbym wciskać jakiś przycisk - na shifterze zaprogramowałem sobie że działa to jako 3 machnięcia w prawo w rejonie neutrala. Nie wiem czy inne shiftery tak mają
  • Odpowiedz