Wpis z mikrobloga

@aarahon: Niewygodne pytanie xd ty zacząłeś od ad personam typie ze nie potrafię dyskutować, ty tak na serio?

Chcesz obrazki które przedstawiają rosyjskie zbrodnie? To rob je sam i udostępniaj droga wolna. Będę cię wspierał. Jak ten argument ma się do posta OPa? Wyjaśnisz? Tak wszystko można byłoby zbić. A bo czemu prostujesz to a nie coś innego co ja chciałbym żebyś ty prostował!! No jak dzidziuś rozwydrzony normalnie xd

Już
Niewygodne pytanie xd ty zacząłeś od ad personam typie ze nie potrafię dyskutować, ty tak na serio?


@Szalom: to kłamstwo. Ja tylko zadałem dwa pytania zatroskany o to że nie potrafisz się wysłowić sama ponieważ wstawiłaś tylko link.

Jak ten argument ma się do posta OPa?


@Szalom: no jak to jak. Zastanawiam się czemu takie treści pojawiają się tylko w stronę Ukraińców a nie Ruskich. Niektórzy mi nawet odpowiedzieli.

Już
czemu takie obrazki nie pojawiają się na temat ruskich którzy wyrządzili nam o wiele więcej krzywd?


@aarahon: Nikt nie neguje co rosja robiła - nawet stowarzyszenie Memoriał jak jeszcze istniał przyznał że Katyń to robota rosjan - potem zaczęli się tego wypierać i mówić że Niemcy

Wymagany od Ukrainy wzięcia na klatę prawdy historycznej - że UPA dokonało czystki etnicznej żeby przejąć terytorium - metodyka inspirowana od nazistów - co im
a to też wspieramy Rosję w wojnie z Ukrainą? Nie wiedziałem.


@niezdiagnozowany: Nie, wspieramy Ukrainę, żeby nasz śmiertelny wróg — Rosja, która niszczyła (a nawet zniszczyła) polską państwowość, polską kulturę, okradała i gwałciła nasze społeczeństwo, mordowała naszych liderów w ilościach, #!$%@?, hurtowych — nie graniczyła z nami wzdłuż całej wschodniej granicy, nie miała do dyspozycji armii i PKB Ukrainy, nie miała czołgów, którymi może wjechać z terenów Białorusi w Warszawę w
@aarahon: Co prawda na ukrainie szaleje banderyzm, neonazizm i absolutnie bezczelny rewizjonizm historyczny...

...ale za to trzeba Polakom maniakalnie przypominać o Katyniu i dziesiątkach innych zbrodni... które to Polacy wałkują gdzie się przez całe swoje życie, woląc postawić kolejny pomnik czy tablice, niż zrobić miejsce na parking, zamiast coś poświętować wolą z zadumą obchodzić kolejne rocznice, a dzieci zamiast uczyć matematyki, to wolą o historii.

Czaisz jak żenująco tu wyglądasz razem
eeehhh - @aarahon: Co prawda na ukrainie szaleje banderyzm, neonazizm i absolutnie be...

źródło: Screenshot 2023-07-11 at 12-34-06 Tymczasem dzisiaj na szoszońskiej farmie. #ukraina #wolyn (@eeehhh)

Pobierz
Przecież to ty bredzisz o rosyjskich zbrodniach


@eeehhh: czego łżesz? Wskaż gdzie w tym wpisie napisałem o rosyjskich zbrodniach albo mniej godność i zamknij się xD