Wpis z mikrobloga

Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji ruszamy na wyspy GIli Air, gdzie oprócz pięknych zachodów słońca na plaży wybierzemy się również na snorkelling, w trakcie którego zobaczyliśmy mnóstwo żółwi. Podobna ta część Indonezji to jedno z najlepszych miejsc aby podziwiać je w naturalnym środowisku.

Dla zainteresowanych podrzucam...

link do znaleziska - Pływanie z żółwiami. Zachody słońca na plaży. Gili Air Indonezja
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu!

Tag do obserwowania dla zainteresowanych: #wieczniewolni

#turystyka #podroze #azja #bali #indonezja #trekking #gory #podrozujzwykopem #zainteresowania #przygoda
ziolo22 - Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji ruszamy na wyspy GIli Ai...

źródło: GILI AIR ŻÓŁWIE

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 0
@wafel93: w trybie wakacje w wolnym tempie, bez biegania. Myślę, że wynajem na dłużej, na przykład na miesiąc w Bangkoku lub innym miejsc wyjdzie taniej. Taki mamy plan na następną zimę. Z gotowania zrezygnowaliśmy bo jedzenie w Azji jest mega tanie, 10-15 złotych i można porządnie zjeść. Chyba, że jakieś pieczywo czy płatki owsiane to wtedy tak.
Jakby co mam większość kosztów spisane także pytaj śmiało.
  • Odpowiedz
@ziolo22 Witam.Czy mozna prosic o jakies szacunkowe zestawienie kosztow, chcial bym ocenic czy ta wiedza zaczerpnieta z twojego filmu mi sie do czegos przyda ( nie programista 15k).Dziekuje.
  • Odpowiedz
  • 3
@Gieniu_s: pewnie, w Indonezji spędziliśmy 28 dni. Nasze koszty wyglądają następująco (na 2 osoby):

Transport 1 796,76 zł
Atrakcje 2 320,67 zł
Wyżywienie 2 609,67 zł
Nocleg 1 885,55 zł
Pozostałe 332,92 zł

Całość, jeśli nie pomyliłem się gdzieś w obliczeniach powinna wyjść 8 940,57 zł na dwie osoby.

Do tego oczywiście trzeba doliczyć koszt lotu. +/- jakieś 2-3 tysiące za osobę.
Jakbyś coś jeszcze potrzebował to pisz śmiało.
  • Odpowiedz
Jak jesteś tam jeszcze to żółwie są na gili memo przy samej plaży, nie trzeba łódka wypływać. A jak będziesz wracał to poczytaj opinie o speed boat I katastrofach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziolo22: bardzo fajny kanał, zasubskrybowałem i będę oglądał. Wracają wspomnienia z wielu miejsc. Może za kilka lat jak dzieci podrosną znowu ruszymy do Azji, chociaż oglądając wasz materiał nie wiem czy bym chciał, może do kilku wybranych miejsc. Chyba się starzeję ¯\(ツ)/¯
Gdzie planujecie lecieć tej jesieni? I miesiąc na jeden kraj to nie tak znowu powoli, powiedziałbym że dość szybko, gdzie się tak spieszycie? Macie całe życie przed sobą (
  • Odpowiedz
  • 1
@konrado12: miesiąc bo na tyle wiza była wydawana. Po takim czasie ciągnie do czegoś nowego. Dzięki za suba.
Chyba zaczniemy od Bali albo jakiejś wyspy na FIlipinach.
Pozdro!
  • Odpowiedz
@ziolo22: Jeśli lubicie rajskie plaże to polecam na Filipinach zacząć od Palawanu i plaży Nagtabon. Ulubiona plaża miejscowych, w weekendy jest tłum ale w tygodniu będzie praktycznie sami. Naturalny piasek, duże fale, brak prądu i internetu. Na miejscu w ciemno wynajmiecie chatkę od rybaka a jego żona zrobi wam żarcie czyli ryż z kurczakiem albo ryż z rybą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z Puerto Princessa dojedziecie tuktukiem
konrado12 - @ziolo22: Jeśli lubicie rajskie plaże to polecam na Filipinach zacząć od ...

źródło: nagtabon-1

Pobierz
  • Odpowiedz