Wpis z mikrobloga

Witam, piszę do Was trochę zawstydzony… więc liczę na szczerą i pomocną odpowiedź.
Moja #rozowepaski cały czas mnie krytykuje mówiąc, że mam owłosiony tyłek wokół”odbytu” i ją to brzydzi.A ja nie wiem jak mam się tam ogolić…czy może ktoś mi pomoże i ma jakieś sprawdzone sposoby?? Pomocy!
#zwiazki
  • 29
@xXxPu55ySl4y3RXxX: U mnie się sprawdzają kremy do depilacji np. Veet Krem do depilacji pod prysznic do skory wrażliwej. Działa idealnie i w kilka minut! Ale ja go używam do trudnodostępnych miejsc, reszta maszynką leci :D Uważaj tylko na mosznę bo podrażnić potrafi.
@BadSebastian: a ja się nie unoszę XD Po prostu ciężko nawet w necie znaleźć ludzkie porady dla chłopów jak zadbać o siebie, wszystko zawsze pod baby tylko i nawet strach gębę otworzyć. Wszystko trzeba metodą prób i błędów i zazwyczaj na produktach dla kobiet jak się chce coś więcej niż żel pod prysznic użyć. A już o chłopski ryj zadbać to w ogóle masakra.
@xXxPu55ySl4y3RXxX:
Ja się golę tradycyjnie. Jak są dłuższe kudły to najpierw trymerem z grubsza, a potem maszynką jednorazową. Polecam takie z minimum 3 ostrzami i paskiem nawilżającym, bo wtedy gładko idzie i mniej podrażnia te jakże wrażliwe okolice.
Wszystko w pozycji kucznej, ewentualnie leżąc na wznak z nogami podkulonymi do góry. Wymaga to dużej ostrożności i precyzji - na początku dobrze użyć lusterka. Ważne też jest dobre zwilżenie włosów i okolic
@xXxPu55ySl4y3RXxX: kudłata dupa do depilacji. Już nawet nie chodzi o różową. Jak masz kudły na dupie, to istnieje ryzyko wystąpienia torbieli pilonidalnej - to jest straszne gówno. Masz w dupie tykającą bombę, która w każdej chwili może wywołać #!$%@? stan zapalny. A jeśli zdecydujesz się usunąć, to licz się z dwoma miesiącami na L4, bo tyle to się potem goi.
A jak wydepilujesz za wczasu, to włosy nie wrosną do środka
Po prostu ciężko nawet w necie znaleźć ludzkie porady dla chłopów jak zadbać o siebie, wszystko zawsze pod baby tylko i nawet strach gębę otworzyć.


@Frollo: To jest prawdziwe, i to jest dramat. Pamiętam kiedyś mi się trafiło na imprezie takiej bardziej posiadówce w domu z samymi dziewczynami jak zaczęły swoje tematy, kurde byłem w szoku, takie żele do higieny intymnej, takie cos do golenia, takie wkładki etc. etc. A weź
@Frollo owłosiona dupa to niby problem z higieną? Wystarczy myć dupę po sraniu.
A jak to problem wizualny/seksualny to tak jak piszą wyżej są kremy depilacyjne, a jak chcesz pozbyć problemu na dłużej to możesz się zapisać na depilację laserową.
@xXxPu55ySl4y3RXxX: jak się nabierze odrobinę wprawy to można bez problemu machnąć dupę jednorazówką - tyle, że oczywiście konieczny jest jakiś żel czy pianka. Jeśli zaglądacie sobie w dupy to podejrzewam, że nie byłoby wielkim przełamaniem konwenansu gdyby ona go ogoliła jeśli Ty się obawiasz. To serio nie jest trudne, zajęcie na parę minut.