Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: A kto powiedział, że darmowy?

Skoro na poczcie można kupić krzyżówki, zabawki, kalendarze z papieżem, przepisy siostry Faustyny, hotdogi z Orlenu czy inne popiersia Kaczyńskiego, to równie dobrze mogą rozszerzyć tam swoją działalność o branże hotelową ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Niektóre placówki pocztowe kilka lat temu prowadziły jeszcze działalność "hotelową". Serio.


@genburson: Kiedyś, dawno temu, poczta to było centrum kulturalno-oświatowe, gdzie był telefon, jakieś radio czy inne środki łączności.

Stare pierdy, które tam jeszcze pracują, dalej mentalnie siedzą w tej epoce i dla nich dalej nie jesteś klientem tylko PETENTEM URZĘDU POCZTOWEGO. Młode pierdy zresztą podobnie, bo przesiąkają mentalnością nawet nie z komuny, a z międzywojnia xD od starych.
  • Odpowiedz
Moja poczta jest tak opóźniona, że w ub. tygodniu dostałem awizo z maja. Listu/ paczki oczywiście już dawno nie było.


@Sierzant_Cruchot: robiłem zwrot z allegro i miałem do wyboru dpd pickup i poczte. Jako że poczte mam 50 metrów dalej to wybrałem. Jak bardzo żałowałem swojej decyzji po 30 sekundach od wejscia.. Po pierwsze paczka była gotowa, oklejona ti opłacona. Wziąć i elo, no ale nie na poczcie. Pani najpierw podchodziła
  • Odpowiedz
mentalna komuna w Poczcie Polskiej wiecznie żywa.


@iredbox: Ja się zastanawiam jak to jest możliwe, skoro mamy nowe pokolenie pracowników. A te baby na poczcie dalej takie same jak 30 lat temu.

Już chętniej chodzę do dentysty.
  • Odpowiedz