Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: to ja nie wiem gdzie w polsce jest ta bieda jak ja (krakow) na ulicach co chwile mijam tesle, nowe mercedesy, mustangi itp, co drugie auto warte >500k ale oczywiscie polacy biedni i trzeba im dac 800+ bo nie maja na jedzenie
  • Odpowiedz
Zajmij się swoim życiem i pracuj żeby tez móc takimi jeździć


@Cane: w jakiej pracy należy pracować żeby lekką ręką kupić sobie auto warte ponad milion złotych? Nie mowie tu o ukraincach ani polakach, tylko po prostu o ludziach mieszkajacych w polsce, bo mnie to zadziwia albo ja jestem wyjatkowo niezaradny, ale jak widze rano w korkach jakie auta stoja to niektore sa chyba drozsze niz moje mieszkanie, a co chwile
  • Odpowiedz
@dwojkazet: już takich nie brońcie zdjęcia z granic też są chcesz powiedzieć że jadą do ukraińskich salonów gdzie jedzie Polski biznesmen bierze leasing i przyjeżdża na ukraińskich blachach do Polski?
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci byłem w czerwcu głęboko na zachodzie Niemiec po w miarę świeżego GLC. Sprzedawca nie spuścił nawet euro i nie chciał przyjąć rezerwacji, bo "przyjadą Ukraińcy albo Białorusini i zabiorą od ręki- gotówką". To 3 auto u nich w tym roku i zostawiłem tam z pół bańki. Skala aktualnych procederów finansowych przy okazji wojny jest naprawdę gigantyczna, a nasz system bankowy był na to kompletnie nieprzygotowany...
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Nie rozumiem ludzi z Polszy, którzy mają mentalnie zakorzeniony obraz Ukrainy, jakby to był jakiś kraj trzeciego świata, bez braku prądu, fabryk, bieżacej wody w mieszkaniach. A sami Ukraińcy to dla ich wyobraźni są jacyś pewnie na poziomie małp. Nawet w Afryce są też bogaci ludzie, kumasz? A po drugie to zdjęcie dużo szybciej może świadzyć, że chłop z ukrainy po prostu ma lawetę i ogłosił się na przewóz takiego
  • Odpowiedz
a wiesz, ze te samochody mogą jechać do polskich salonów, a usługi przewozu są świadczone przez ukraińskiego przewoźnika?


@dwojkazet: kabotarzu na terytorium UE, nie mogą wykonywać podmioty z państw trzecich.
  • Odpowiedz
Chyba, że Ci się Polska z ZEA pomyliła, bo w Polsce to masz głównie Focusa II albo Golfa VI i to by się zgadzało ze średnimi zarobkami.


@JanRouterTrzeci: i w sumie spoko, w końcu mamy być eko. Po co utylizować coś, co jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz