Wpis z mikrobloga

@twojStaryJebqnany: Jak nie oglądałeś, to z polskich takich kryminalnych tematów, serial Pitbull z Dorocińskim, ale serial, dla mnie najlepszy kryminalny, sporo wątków upchanych z serialu dokumentalnego "Prawdziwe psy".
  • Odpowiedz
@twojStaryJebqnany nie wiem czy jest w stylu seriali które wymieniłeś, ale napewno jest lepszy, a tytuł to Mr Robot arcydzieło Sama Esmaila który jest reżyserem 38 z 45 odcinków wszystkich od 2 sezonu, serial posiada najlepsze zdjęcia w telewizji, aktorstwo przez 99% czasu stoi na najwyższym poziomie, muzyka została w większości specjalnie skomponowana dla serialu, jest cała masa nawiązań do popkultury i literatury, serial posiada 4 sezony z sezonu na sezon jest
  • Odpowiedz
sezony z sezonu na sezon jest coraz lepiej (lecz dla tych co nie lubią zagłębiania się w głębie psychologiczną bohaterów i wolniejszego tempa z początku) to sezon 2 będzie


@Solution_wieleotwartychdrzwiQwantom: oglądałem pierwsze chyba 3 odcinki i rezygnowałem ;p Może spróbuje ponownie. To samo miałem z 'najlepszym serialem wszech czasow' breaking bad
  • Odpowiedz