Wpis z mikrobloga

@maxminusplus: jest w tym sporo prawdy. Ale jak to typowy facet - po co sobie zadac trud pytania czemu one nie chca uprawiac seksu?
Marze o seksie z kims kto mnie nie skrzywdzi, kims kogo bede kochac, komu bede ufac, kims kto nie nazwie idiotka, bo nie domyslilam sie czegos co on mial w glowie, kto nie zlamie podstawowych granic o ktorych mowilam jasno i wyraznie x lat temu, kto nie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: czyli chłop chodzi do pracy, oddaje kasę, bawi się z dziećmi, robi zakupy itp. i żyje w celibacie.... zajebista idea - nie rozumiesz także idei kumplowania męskiego :/ a facet może zrobić listę tego co by chciał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nithak: czyli baba chodzi do pracy, oddaje kase, bawi sie z dziecmi, robi zakupy, gotuje, sprzata, organizuje swieta, weekendy, wakacje, opiekuje sie w czasie choroby, nocami i dniami, i zyje w celibacie..? Co ty, myslisz ze ona nie chce seksu?? Chce tylko nie z typem ktory zwyzywal ja poprzedniego dnia, nie z typem ktory nie rozmawia z nia nawet, tylko rzuci, cho na seks. A poza tym co maja obowiazki wzgledem
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Usmiech_Niebios:

Jestem po prostu ciekaw czy to jakieś koleżanki dzielą się takimi spostrzeżeniami.

Tak. Spójrz z resztą na ulice, ilu jest alkoholików, a ile menelic widzisz na ulicy. W swojej najbliższej rodzinie mam tylko jednego faceta, który mógłby być jakimś wzorcem, do którego możnaby się odnieść. Reszta to alkoholicy, przemocowcy, którzy zdradzili przynajmniej raz, niektórzy z mężczyznami. To nie jest więc jakość 50-50, osobiście po prostu nie widzę mężczyzn którzy nadawaliby
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie takie standardy wśród mężczyzn.


@zbrodnia_i_kawa: takie są.
Byle była ¯\(ツ)/¯
Dla wielu facetów wystarczy, że ma jakąś pracę, nie jest ulana i potrafi powiedzieć 2 zdania bez "k*wa"
  • Odpowiedz
Nie mam kasy na życie


@zbrodnia_i_kawa: zdaję sobie sprawę
Musisz przycisnąć tatusiów, bo inaczej nie ruszysz do przodu.

z trójką dzieci, to wybor typu - samotność do konca życia, albo narcyz

dzieciaki kiedyś wyfruną
NIGDY narcyz
musisz sensownie podejść do znalezienia chłopa (a będzie bardzo ciężko)
  • Odpowiedz
@lexico: stary, nie znam żadnej alkoholiczki, mam przyjaciółkę imprezowiczkę, ale te imprezy to też nie co weekend i może kilka razy się zdarzyło że przesadziła z alko - nigdy nie rządziło to jej życiem, znam trzy kobiety, które zdradziły faceta, przy czym nie umiały tego długo utrzymać w sekrecie i w dwóch przypadkach było to już i tak po wieloletnich zdradach ich partnerów i tysiącach wybaczeń z ich strony. Nie znam
  • Odpowiedz