Wpis z mikrobloga

Ech chcę się wygadać, bo nie mam komu. Mam 27 lat i w sumie to czuje się jak #przegryw, całe życie poświęciłam "karierze", a ostatecznie montuje filmy i przygotowuję oprawy graficzne na różne konferencje, tyle z wielkich marzeń. Całe dnie siedzę przed komputerem i pracuję byle spłacić kredyt hipoteczny, a przez to nie mam życia prywatnego, kontakt z ludźmi mam głównie jak jadę zobaczyć salę i testy scenografii, a tak to tylko przez komunikatory. No może jeszcze widzę ludzi jak biegam rano i robię zakupy. Z czasów liceum/studiów zostały mi dwie przyjaciółki, ale one już pozakładały rodziny i widzę, że kontakt coraz bardziej się rozmywa. Byłam w jednym związku tuż po studiach, ale nie chcę przechodzić przez to jeszcze raz, więc chyba odpuszczę sobie marzenie o założeniu rodziny. Założyłam sobie Tindera, ale nic więcej nie zrobiłam w tym kierunku, więc chyba sama sobie zgotowałam taki los, no nic.

#gownowpis #atencyjnyrozowypasek
  • 22
  • Odpowiedz
@kwas_rybonukleinowy: Nie masz czasu na życie prywatne. W takiej sytuacji jest większość osób pracujących. Ja nawet nie mam czasu wydać zarobionych pieniędzy. Jedynie zakupy online. A ze znajomymi jak to ze znajomymi. Ci co maja super rodziny, spotykają się wspólnie l, żeby pokazać się na insta w porządnym towarzystwie.
  • Odpowiedz
@pawel030: oczywiście pisze to z przymrużeniem oka, ale maan każda znajdzie swojego amatora. Rynek jest #!$%@? aż miło, chyba tylko mocna choroba psychiczna może wykluczyć kobietę z życia towarzyskiego.
  • Odpowiedz
@kwas_rybonukleinowy: nie da się tu nic poradzić na to coś za coś. Robisz karierę, pracujesz cały, możesz się pochwalić zarobkami w wysokości kilkunastu tysięcy złotych, spłacasz swoje własne mieszkanie. Znam takie osoby i tu nie ma ratunku, te osoby popadły w taką rutynę, że nie widzą, że nie poświęcają innym tyle czasu co by wypadało. Potem jest zaskoczenie, że wszyscy mają ich gdzieś. Trzeba odpuścić, zdecydować się na zmianę, zarobić mniej,
  • Odpowiedz
@kwas_rybonukleinowy: różnica między tobą, a analogicznym niebieskim w takiej sytuacji jest taka, że po odpaleniu tindera masz prawie 1:1 par, a on 0:1. A w tym wieku to ludzie szukają stabilizacji, a nie "przechodzenia przez to jeszcze raz"
  • Odpowiedz