Wpis z mikrobloga

Kultowy (podobno) widok zwany Ladies View w Parku Narodowym Killarney w Hrabstwie Kerry, jaki zapamiętamy z początku czerwca. Słoneczna i bezdeszczowa prawie Irlandia pokazała się w odcinku Jak wygląda zwiedzanie Irlandii, gdy jest ciepło, słonecznie i bezdeszczowo? - zapraszam do wykopywania.

Miejscowość w południowo-wschodniej Irlandii oferuje doskonałą bazę wypadową w najwyższy masyw górski Irlandii (wraz z Carrantouhill) oraz część Wild Atlantic Way w Ring of Kerry. Wynajem roweru na 24h kosztuje 20 eur od osoby, bo jak na Irlandię chyba nie wydaje się ceną wygórowaną. Rowerami można dojechać do Mucross Abbey i Mucross House tonącego w kwitnieniu rododendronów

#irlandia #ciekawostki #ciekawemiejsca #fotografia
Pannoramix - Kultowy (podobno) widok zwany Ladies View w Parku Narodowym Killarney w ...

źródło: kil

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Pannoramix Uwielbiam! Szwagier się osiedlił w Killarney i zawsze jak tam jesteśmy w odwiedziny muszę się wybrać w okolice Mucross. Ostatnio w październiku zrobiłem sobie przebieżkę jeszcze przed świtem i mało nie zszedłem na zawał jak tuż obok mnie jelenie zaczęły swój koncert xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Pannoramix Warto wspomnieć, że nie ma tam czegoś takiego jak szlaki, choć oczywiście są na szczyty bardziej uczęszczane drogi jak devils ladder na Carrantouhill, ale zawsze można wybrać swoją własną. Krajobraz naprawdę jest przepiękny, troszkę jak Tatry powyżej 1500m.
  • Odpowiedz