Wpis z mikrobloga

Ale mnie dzisiaj #!$%@?ł dzban w mercedesie.
Jadę sobie ja, przede mną mercedes. Zbliżamy się do zamkniętego przejazdu kolejowego przed którym jest jakieś 10-15 aut. Dojeżdżając do końca "kolejki" mercedes skręca w lewo na parking, jadąc parkingiem wzdłuż ulicy omija jakieś 5-7 aut z korku, ustawia się przy wyjeździe z parkingu i czeka z włączonym kierunkowskazem. Szlaban się otworzył, pierwsze auta ruszyły i się #!$%@?ł do ruchu. Załączam rysunek
#polskiedrogi #samochody #motoryzacja #prawojazdy
xPekka - Ale mnie dzisiaj #!$%@?ł dzban w mercedesie.
Jadę sobie ja, przede mną merce...

źródło: tory

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@robertx w sumie mogło by być tak, że się przejazd zamknie i on przejdzie, a ktoś za nim nie. To nie jest sytuacja typu dwa pasy ruchu i jazda na suwak, tylko chamskie #!$%@? się
  • Odpowiedz
@xPekka: kiedyś też tak zrobiłem, nie dlatego że musiałem być szybciej, czy chciałem zrobić na złość ludziom. Po prostu wiedziałem, że się da i chciałem spróbować xD
  • Odpowiedz
@xPekka: właśnie dzięki temu stać go na tego Merca. xD no chamsko zrobił i co mu zrobisz

Jest ryzyko, jest zabawa. "Wina" tych z przodu, że nie wykryli podstępu. xD Z drugiej strony, jakby ruch z naprzeciwka dojechał, to by sobie postał chwilę. xD

jechałem za nim, więc równie dobrze na parking mógłbym wjechać za nim xD


on by pojechał, a Ty byś czekał, bo jw, ruch z obu stron by
  • Odpowiedz
@xPekka rozumiem emocje i się wkurzyłeś, ale podziwiam, że potrafisz rozpamiętywać takie sytuacje po tym jak wysiadasz z samochodu. Moja ma identycznie, a ja momentalnie o takich sytuacjach zapominam
  • Odpowiedz
@xPekka tacy ludzie najczęściej do czegoś dochodzą w życiu, bo korzystają z każdej możliwej luki żeby być przed innymi. W ciągu życia może zaoszczędzi na takim zachowaniu kilka godzin :)
  • Odpowiedz