Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Mlody_jeczmien: w miejscu gdzie się wykres przecina to jest około 30 lat jest jednocześnie wiekiem w którym najczęściej są zawierane małżeństwa, przypadek? Problem w tym że facet myśli że to już końcówka życia i bierze byle karyne która się zgodzi bo zegar dla niej tyka i ona o tym wie która będzie już tylko coraz gorzej wyglądała i jest później problem bo później facet może 20stkj wyrywać a jest jej niewolnikiem
@Tony76: w tym wypadku dobrze zarabiajacy i zadbany 30latek jest jeszcze w stanie wyrwać mlodą 23 letnią julkę. jednak powiedzmy sobie szczerze u wielu z nas już w tym wieku pojawia sie brzuszek jak i atakuje nas kapitan norwood. i o ile nie masz kasy i nie jesteś zdeterminowany żeby coś z tym zrobić wtedy następuje równia pochyla w dół.
  • 0
@Runaway28: "jeszcze" XDD
oczywiście trzeba o siebie dbać. Żyjąc byle jak już jako nastolatek można wyglądać kiepsko. Ten wykres to nie pokazanie cudu jaki nastapi w przyszłości tylko jakie są możliwości jeżeli będzie się o siebie dbać a nie siedzieć codziennie przed tv i popijać browarka
@Tony76: w sumie racja, jak o siebie dbasz to i 40 lat mozesz mieć i będziesz dobrze wyglądać. Mój brat miał na to wywalone i w wieku 30 lat wyglądał jak janusz. Mi w tym roku wyskoczyło 30, jednak no i wciąż jestem szczupły i ludzie dają mi mniej niż wyglądam. Jednak kapitam norwood coraz mocniej atakuje. No ale cóż rozważam przeszczep, fundusze na szczęście są.
  • 1
@Runaway28: o tym właśnie mówię, facet nawet po 40 jak zadba o siebie (nie mówię o operacjach) to wygląda bardzo atrakcyjnie dla kobiet nawet 20 letnich natomiast kobiety (większość) po 30 już zaczynają się sypać nieodwracalnie choćby nie wiem jak dbały o siebie, pozostają im tylko operacje choć i tak z tym też różnie bywa stąd najwięcej paktów z diabłem (tak zwanych ślubów) jest właśnie około 30 roku życia bo to
  • 0
@Runaway28: zawsze można się na łyso ogolić, ile to już widziałem łysych którzy wyglądali spoko a jak się schylili to widać było lekkie odrosty w kształcie zakoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tony76: już były takie próby, no może nie wyglądałem jakoś mega źle jednak bycie łysym to raczej nie dla mnie. Mam taką urodę ze nie jestem mega przystojny ale nie jestem o oblechem a w takich wypadkach odpowiednią fryzura może bardzo dużo poprawić.