Wpis z mikrobloga

@selerek dużo chcesz rozdrabniać? Kupiłem kiedyś taki rozdrabniacz faworyt GTR, z wałkami i daje radę, używam na działce wiosna/jesień, a po kupnie działki i srogiej wycince musiałem przerobić dużo gałęzi xD
Tylko, że ja go kupiłem za 300 zł w jakiejś zajebistej promocji, gdzie w regularniej cenie on kosztuje z 700 zł, a w markecie jeszcze wiec więcej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@papieska_ONUCA: na teraz 50-60 gałęzi, a po sezonie 2-3 drzewka do wycięcia. zerkne tego faworyta wolę dopłacić ale żeby nie #!$%@?ło się po roku xD. A kojarzysz może model? bo kilka jest
  • Odpowiedz
@selerek tego mojego już nie ma, ale widzę, że np. GTR2800 różni się tylko pojemnikiem plastikowym. Ogólnie to swojego mocno katowałem, czytałem opinie, żeby uważać na przegrzewający się silnik, ale ja tego u siebie nie zauważyłem, ale też nie pracowałem w 30 stopniowym upale.

fajnie by było jakby nogi były łatwiej odczepiane, bo mi się ich nigdy nie chce wykręcać, a bez nóg łatwiej przechowywać
  • Odpowiedz
@selerek acha no i potrafi się lekko zapchać, szczególnie jak świerki mieliłem. Przerobiłem tym tyle gałęzi, że ciężko mi określić ile xD Kilkanaście metrów sześciennych zrębek miałem, bo działka mocno zapuszczona i zarośnięta była.
  • Odpowiedz