Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Scenka, rozmowa pewna:
Matka mojej dziewczyny: Wydałeś 35zł na obiad (na wagę), tam miałbyś obiad za 20zł...
Ja: Ja się tym nie przejmuję, zarabiam tyle, że za 0,5h zapominam ile wydałem (20k miesięcznie)
Matka dziewczyny: O i widzisz, to dopiero mieć dobrze takiego męża...
Dziewczyna: I co z tego skoro nawet cheeseburgera z Mcdonald's nie kupi...
Ja: Ja gardzę takiego rodzaju żywnością i nie jem.

Powstrzymałem się od odpowiedzi, że lepiej mieć gołodupca który kupi chesseburgera. A już takowego miała i nie muszę mówić jak to się skończyło na dłuższą metę. No ale u kobiet chyba wyciąganie wniosków oraz logiczne myślenie to tak... średnio funkcjonuje. Gołodupiec naobiecuje wszystko kobiecie i to co dziwne - on ma większe szanse niż taki bogacz który nie wydaje pieniędzy na byle co. Dlatego chyba dziewczyna niebawem ode mnie sama odejdzie na poczet faceta który jej wszystko obieca a potem będzie płacił alimenty bo jak pojawi się wpadka to odejdzie ;)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #takasytuacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 107
@mirko_anonim: Niesamowite. Myślałem że te wcześniejsze komentarze dotyczące autyzmu to hiperbola, ale ty faktycznie zachowujesz się jak autystyk.

W #!$%@? mamy te twoje drobniaki. chcesz to się obnoś ze swoim "bogactwem", ale nie oczekuj że każdy będzie się tak podniecał, bo jesteś karykaturą dojrzałego człowieka. Idź się utop w swojej toksycznej zajebistości narcyzie.

W końcu każdy jest gorszy od ciebie, bo przecież nie jesz mcdonada i masz pieniądze WIĘC JESTEŚ #!$%@?
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8: z dialogu wnioskować autyzm xD ja po Twoim wpisie wnioskuję, że masz raka :D
@czlowiekzcegla: ja bym się brzydził darować jej Maca, wolę zdecydowanie droższe jedzenie w restauracji kupić lub zaoferować kolację przy świecach niż jakiegoś Maca który jest najgorszym i najtańszym żarciem jaki może być
@mirko_anonim: Jak masz 13 lat to nie dziwne, my trochę starsi jesteśmy ;)
@qdry: no tak,
no tak, dzieciaki się odpaliły :D


@mirko_anonim: mentalnym dzieciakiem to jestes ty. Założę się, że całe życie gówno miałeś, nagle wskoczyłes na pułap finansowy klasy średniej i obrosłes w piórka. Jakim trzeba byc zapatrzonym w siebie bucem, żeby takie zdanie wypalić? Kim ty kruwa jesteś chłopie? Zarabiasz #!$%@? 5k euro, a zachowujesz sie jakbyś kawusie z Rockefellerem popijał co wieczór, jak ja #!$%@? nie trawie takich rezusów. Twój sposób wypowiedzi pozwala
✨️ Autor wpisu (OP): @Mortifer: no ale cóż ja poradzę, że ja mam kasę i jestem NAJLEPSZY? :) a swój autyzm wielbię po stokroć, ponieważ pozwala mi żyć bardzo wygodnie z dala od tak toksycznych ludzi :(
Więc muszę być najlepszy i publikować na Instagramie co tydzień zdjęcia ze swoich weekendowych spontanicznych wypadów do innego miasta lub kraju aby każdy mi lajkował foteczki bo jestem taki najlepszy oraz kapitalnie spędzam
@mirko_anonim chłop co szukał poklasku a go zgasili jak peta XD Ewidentnie próbujesz jej wmawiać co jest lepsze co gorsze i zmuszasz ją żeby myślała tak samo, prędzej czy później odejdzie bo ile można, widać że ma w dupie te drogie knajpy tylko chce zjeść jak człowiek cheesa z maka XD Zabraniaj jej więcej, na pewno mocniej będzie cię kochać ( ͡° ͜ʖ ͡°)