Wpis z mikrobloga

Chcialbym miec normalna prace, nie sku..rwia..le go..wno ktorej nikt nie chce robic, zeby sie nie denerwowac, nie stresowac idac do pracy z usmiechem, miec zapewniona przyszlosc i rozwoj i sie czegos dorobic ( nie garba ) ale ku..rwa sie nie da.
#praca #przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: ile lat?
Ja zacząłem gównoprace w wieku ok. 23, dopiero w wieku 30 dostałem pierwszą porządną. Pomogły zdecydowanie studia w IT, ale zaoczne, licencjackie, bez żadnej nośnej nazwy najbardziej znanych uczelni.
  • Odpowiedz
  • 0
@thority: teraz juz nigdzie, zawod kierowcy mnie zawiodl i stracilem tyle lat do takiej gowno roboty ktora jedyna co mi dala, to #!$%@? do 65r zycia na najnizszej reszta pod stolem, wykonczony jestem dziad transami
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: ja miałem podobnie, zrezygnowałem z pracy której wręcz nienawidziłem, zrobiłem 3 kroki wstecz, żeby ogarnąć coś co lubię, czym się interesuję, kasa była tak kiepska, że starczyło na czynsz pokoju, żarcie i może parę spodni, ale i tak uważam, że to była najlepsze decyzja w życiu, co Ci po lepszej forsie jak w głowie masz tylko agonię życia? Zrezygnowałem z kiepskiego żarcia i fajek, żeby nie czuć zamuły i tak
  • Odpowiedz