Wpis z mikrobloga

@Dominek: dobry pomysł, trzeba było w końcu to bydło usadzić. Mogli się trzymać przepisów jechać 80km/h to by nie było potrzeby wyprzedzania i każdy by był zadowolony. Ale nie jeden jedzie 82 drugi 83,5 trzeci 87 i wiecznie zablokowany lewy pas
@Dominek: w Hiszpanii jest czasowe ograniczenie wyprzedzania się przez tiry i wygląda to tak:

– w każdą sobotę czerwca, lipca i sierpnia na A-49 (z Camas do Huévar od godz. 9 do 11 i od godz. 14 do 20 oraz z Huévar do Bollullos od godz. 9 do 20) w kierunku Huelvy oraz na AP-4 między Dos Hermanas a Jerez od godz. 9 do 11 i od godz. 13 do 20
Mogli się trzymać przepisów jechać 80km/h to by nie było potrzeby wyprzedzania i każdy by był zadowolony. Ale nie jeden jedzie 82 drugi 83,5 trzeci 87 i wiecznie zablokowany lewy pas


@WielkiCzarodziej: fajnie, tylko że drogi nie są płaskie, a ciężarówki jeżdżą z różnymi ładunkami. I z tego względu na byle górce nieraz robi się kolejka jadąca połowę z tych 80, a czasem i mniej.
@bidzej: gotowe rozwiązania były stosowane(permanentne zakazy na a2 strykow-wawa i a4 wro- w stronę granicy) i #!$%@? z tego było bo baranina nie mogła wytrzymać przez godzinę jechać trochę wolniej. Jeżdżę 82, a na w/w odcinkach poświęcałem noge(tempomat ustawiony na max82) i jechałem ile fabryka dała, a i tak byłem wyprzedzany przez chorych narwańców, którzy jechali 1 czy 2km/h szybciej
gotowe rozwiązania były stosowane(permanentne zakazy na a2 strykow-wawa i a4 wro- w stronę granicy) i #!$%@? z tego było


@nypel012: ...to teraz powiedz mi co da kolejny permanentny zakaz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bidzej: nie wiem, ja nie jestem fanem tych zmian - nie wierze w jego skuuteczność. Aczkolwiek we wtorek ok 20 na wspominanym wcześniej odcinku a2 było grzecznie - jak nigdy. Oczywiście dalej, była już wolna amerykanka, wystarczyło, że jeden się odważył. Jeśli ten zakaz spowoduje, że kierowcy dostosują się do pozostawionego 'starego' oznakowania, to powiedziałbym, że cel zostałby osiągnięty.
@WielkiCzarodziej bydłem są osobówki, teraz przez zakaz ładnie jadą nie więcej niż 120, o sie boją, że ktoś na lewy dużym wyskoczy ( ͡º ͜ʖ͡º) z drugiej strony kierowcy dużych sami sobie winni, bo jedzie taki 80, chcesz wyprzedzić i typ nagle zaczyna przyspieszać, sam jeżdżę dużym i #!$%@? mnie to strasznie, jak ktoś zaczyna przyspieszać, bo mu korona ze łba spadła, że ktoś jest szybszy