Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: byłem w sklepie na powstańców, nie mają tego czego poszukuje

uprzedzając pytania szukam dobrej bajaderki. Byłem ostatnio w Gdańsku i totalnie przypadkiem dosłownie w bloku w którym nocowałem była właśnie taka rodzinna piekarnia z bajaderkami która przypomniała mi dzieciństwo
  • Odpowiedz
@itakniktniezapamieta: musiałem wygooglać co to w ogóle jest a pierwszy wynik to przepis do thermomix xD

W każdym razie na Krzykach to bym polecił Sokola 52 , Gajowa 31 , Drukarska 36 można też spróbować w hali kupców ul Widna tam są ze trzy takie punkty, na Komandorskiej może na tym placu albo w Arenie.
  • Odpowiedz
@itakniktniezapamieta: we #wroclaw to nie wiem. Ale w #sobotka kiedyś była bardzo smaczna bajadera w cukierni "U Łucji" - rodzinna, mała cukiernia. Nie wiem czy nadal są w ofercie. Pyszne jagodzianki ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie taki hype jak GiGi #pdk. Będąc przejazdem, często zahaczam. Ogólnie bardzo smaczne i fajne wypieki. Wydaje mi się, że u Bąkowskiego w Rogowie Sobóckim też są bajaderki. Głowy nie
MaJeM0 - @itakniktniezapamieta: we #wroclaw to nie wiem. Ale w #sobotka kiedyś była b...

źródło: Screenshot_20230706-141629

Pobierz
  • Odpowiedz