Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: Raz? Ja wiem, że ty swój troll jesteś, ale jeszcze ktoś w to uwierzy. Proszę poczytaj reckę podlinkowaną wyżej. Recenzja autorstwa doktora Flasińskiego, jego specjalizacja na PAN, to: historia dwudziestowiecznej Azji Południowo-Wschodniej; historia Stanów Zjednoczonych 1. poł. XX w.; historia społeczna i gospodarcza.

Powinna ci się spodobać. Napisana z takim humorem i frontem do klienta, że musiał mieć kiedyś konto na Wykopku. xD
@pieczony_szczur_z_ogniska: Mało! Dla nauczyciela, wykładowcy, native speakera, typa na helpdesku, sprzedawcy garnków, coacha życia (xD), to żadne osiągniecie. Jak mnie pamięć nie myli Zięba też lubił sobie pogadać i dla wielu brzmi to mądrze. xDDDDDDDDDD
@pieczony_szczur_z_ogniska: jezeli to nie trollujesz i uwazasz, ze oprocz cytowania faktow historycznych to on sie dzieli rzetelna wiedza to pewnie też sledzisz co wieszczy Jackowski, uważasz, że Krzysztof Rutkowski to jest najlepszy detektyw. Mam wymieniać dalej? Jeżeli obejrzałeś kilkadziesiąt jego filmów i nie widzisz dziur w rozumowaniu jak on uplastycznia rzeczywistość do swoich wydumań to masz problemy poznawcze. I nie piszę tego by cię obrazić tylko opisuję prawdę taką jaką ona
@Goatlord: Dzięki za link do recenzji. Miażdżąca krytyka Napierały. Autor nie zotawia na Napierale suchej nitki. Od błędów logicznych, warsztatowych, przepisywania innych autorów po nieumiejętność odróżniania istotnych źródeł od zupełnie nieistotnych (vide: Martyna Wojciechowska itp.)
NIe przekreslajcie dorobku naukowego doktora Napieraly tylko dlatego ze raz mu sie zdarzylo powiedziec jakas glupote. Wam sie nigdy nie zdarzylo palnac jakas gafe?


@pieczony_szczur_z_ogniska: Generalnie ja się zaznajomiłem z twórczością Napierały i gość jest kompletnym dzbanem, a fakt, że dostał dr i był blisko habilitacji pokazuje, że w sumie wystarczą tylko chęci.