Wpis z mikrobloga

Też nosicie skarpety minimum 24 godziny? Od dziecka w sumie nienawidziłem ubierać długich skarpet a tylko takie nosze i gdzieś po wyprowadzce opracowałem technike noszenia skarpet przez 24h (od założenia do zdjęcia), ściągając takie skarpety moczę je w wodzie i zostawiam na noc na balkonie - rano są idealnie sztywne i w kształcie mojej stopy z uwagi na długie noszenie, dzięki czemu zakładam je jak buty bez sznurowadeł, a fakt że były przez noc na balkonie dodaje mi świeżości na początek dnia ()

poza tym nie gubie już skarpetek w pralce bo tam nie lądują i wystarczą mi tylko dwie/trzy pary żeby codziennie mieć gotowe do ubrania.

Pic rel na balkonie z rana
#kiciochpyta #kosmetyka #looksmaxing #wygryw #modameska #skarpetkiboners
BiauekRemover - Też nosicie skarpety minimum 24 godziny? Od dziecka w sumie nienawidz...

źródło: kurwareee

Pobierz
  • 10
@BiauekRemover opie, mam historię. Poszedłem do kolesia. On wrócił z roboty, wykonuje fizyczną. Poszedł wziąć prysznic. Wychodzi i wącha se te skarpetki, w których przyszedł z roboty. I zakłada na nogi. Ja się pytam co on #!$%@? robi. A on, że póki nie śmierdzą to nosi. Nawet 4 dni czasem. I zdziwiony pyta się mnie czy ja codziennie zmieniam.