Wpis z mikrobloga

Pierwszy! (mam nadzieje)

Ogólnie wrażenie znakomite, spisaliście się na medal, ale jest jeszcze parę błędów, które jak były wcześniej tak są nadal. Np. przed chwilą dopiero za 3 razem udało mi się dodać znalezisko z własną treścią.
@wojtek858 - "wykazywarka" (swoją drogą ktoś ma propozycję jaką nazwę powinien mieć wykopowy sytem dodawania własnej treści?) jest na pewno do stuningowania - jeżeli masz jakieś pomysły jak uprzyjemnić korzystanie z niej tzn. kiedy i jakie masz błędy i jakich funkcjonalności tam Tobie brakuje, to na pewno będą dla nas cenne informacje
@m__b:

ułatwieniem byłaby możliwość dodawania obrazków przez tagi [img], ale rozumiem, że w ten sposób chcecie uniknąć podmiany obrazków, więc się obejdzie.

Przydałby się bardziej rozbudowany edytor tekstu, ew. koloru tła strony oraz, jeśli już idziemy na całość, to możliwość rysowania po dodanych obrazkach (proste operacje - "dodaj tekst", "gumka", "pisak") i PODGLĄD wysyłanego materiału.

Co do błędów to już wcześniej napisałem na "kontakt".

A nazwa "wykazywarka" całkiem niezła, szczególnie pasuje
@m__b

Oceniam bardzo dobrze płynące zmiany 8/10

Plusy:

+ serwis przyspieszył

+ powiadamianie o odpowiedzi na komentowaną treść - rewelacja (czy nie dało by się do tej "skrzynki" wejść jak nie ma się żadnej wiadomości?)

+ usunięcie ficzera "wykopowicze napisali"

+ możliwość wł/wył cenzury

teraz minusy i błędy:

- nadal występują problemy ze zgłaszaniem komentarzy (przykład: jeżeli dany komentarz jest ostatni w temacie nadal występuje znikanie ramki "troll/przekleństwa/etc"

- jeśli "odptaszkuje" się
więc tak: wykopokazywarka i brak możliwości scrollowania - FAIL

a wszystkie inne sugestie i błędy wysłałem wam już przez kontakt. tej jednej mi się nie chciało