Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: a ja mega zadowolony w tym tygodniu. W poniedziałek 3 paczki zamówione i odebrane wczoraj. Wczoraj zamówiłem kolejne dwie paczki i już są powiadomienia, ze gotowe do odbioru ()
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: tymczasem Amazon:
Dostarczyliśmy ci co innego ale #!$%@? to, nie odsyłaj, mamy tyle kasy że #!$%@? nam zależy. Wysłaliśmy największego Polaka z magazynu żeby dowiózł ci prawidłowy przedmiot, chłop już #!$%@? i będzie u ciebie 13 minut przed północą elo
  • Odpowiedz
@fastmotion: Może Amazon.co.uk albo Amazon.de na pewno nie Amazon.pl gdzie wysyłają używki jako nowe, albo uszkodzone przedmioty jako nowe i na infolinii jeszcze się z tobą kłócą, że to nie prawda, że otrzymałeś uszkodzony przedmiot, bo oni nawet używanych nie sprzedają, po sugestii, że chętnie udostępnisz nagranie z otwarcia paczki dowiadujesz się, że to zwyczajne nieporozumienie i konsultant nie to miał na myśli, czy więc miał na myśli, że jednak wysyłają
  • Odpowiedz
@fastmotion: Ostatnio amazon mi anulował przesyłkę po 15 dniach, że niby nie mają na magazynie. Oczywiście na ich stronie nadal jest tylko cena wzrosła dwukrotnie..... Jednak allegro > chlew obsrany gównem > amazon
  • Odpowiedz
tymczasem Amazon:

Dostarczyliśmy ci co innego ale #!$%@? to, nie odsyłaj, mamy tyle kasy że #!$%@? nam zależy. Wysłaliśmy największego Polaka z magazynu żeby dowiózł ci prawidłowy przedmiot, chłop już #!$%@? i będzie u ciebie 13 minut przed północą elo


@fastmotion: no chyba, że dostałeś od nas podróbkę to wtedy to twoja wina, że się zorientowałeś i #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@tajniak13: polskiego amazona znam niestety tylko z opowieści, na niemieckim supporcie hindus oddałby ci własną córkę i dorzucił darmowy rok prime jakby ich paczka nie doszła w terminie
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem to mi na niedługo przed świętami po kilku dniach anulowali zamówienie, twierdząc, że produkt, który przed chwilą był promowany przez nich na FB jest obecnie niedostępny. Na wystawionego negatywa odpowiedzieli, że zasłużony ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz