Wpis z mikrobloga

@karoryfer: Ej mam pytanko. Ten kirin nie ma żadnej linii dialogowej, jest głównie w tle pomijając jedną scenę. Jak ona się nazywa? Czy hasbro ma oficjalną nazwę? Widziałem w obiegu 2 nazwu, cinder glow i mniej powszechna summer flare. Obie te nazwy mają taki ma derpibooru ale z jakiegoś powodu ktoś nie zrobił aliasu (tak jak np. fluttershy / fs), tylko dodał 2 tagi i oznaczył każdy jako implikujący drugi.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blargotron

A gdzie to głosowanie było?


Nie wiem, przypuszczam że na EqD, ale tego się już nie doszukałem.

czemu Cinder ma takie problemy z powieszeniem Autumn, że chce ten wywar z kwiatów?


Może przez to, że AB była wygnana i nie poznała sposobu, w jaki dogaduje się reszta w wiosce.

jak Autumn wystawiła musical, w którym graly nieme kirin?


Nie znam się, ale czy w musicalu trzeba śpiewać? Może było to coś
Pobierz karoryfer - @blargotron
A gdzie to głosowanie było?

Nie wiem, przypuszczam że na EqD...
źródło: 1859325
@karoryfer:

Może przez to, że AB była wygnana i nie poznała sposobu, w jaki dogaduje się reszta w wiosce.


To jest możliwe, tylko, że nigdzie indziej nie widać aby kirin z wioski stosowały wobec siebie takie gesty, wygląda na to, że rozumieją się bez większych ruchów. Ale możliwe, że właśnie dlatego, że Cinder założyła, że Autumn może nie znać ich subtelnej formy komunikacji, to postanowiła zrobić w taki bardziej ekspresyjny sposób.