Wpis z mikrobloga

Życiowy dylemat, wynajmować w centrum 60m2 za 2k z opłatami czy załadować się w kurnik 45m2 na zadupiu w #kredy2procent z miniratką 2,5k + opłaty

#nieruchomosci

Jak żyć

  • Wynajmować 24.0% (42)
  • Ładować po kule 76.0% (133)

Oddanych głosów: 175

  • 15
  • Odpowiedz
@Davn: wiesz wynajem jest tani do czasu - ja też jakiś czas wynajmowałem po kosztach od starszej babki - nagle pojawił się syn, stwierdził że jest za tanio i dostałem 60% podwyzki w niecały rok( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davn: w centrum Krakowa 60 m2, skoro z opłatami 2k, to odstępnego pewnie z 1300? Musiałeś trafić na właściciela mieszkania po jakimś urazie głowy. Za taki metraż na obrzeżach, bez opłat, to się bierze w okolicach 3k.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ChamskoCytuje: no układ mieszkania trochę z dupy i w weekend słyszę melanże, bo to centrum Kazimierza, ale w cholerę by mi było szkoda się rozstawać, bo lokalizacja i deal jest cudowny

@Szemiques umówiłem się z doradcą za 2 tygodnie na obgadanie tematu jak coś załatwię to będę wołał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davn: Deal dobry, ale jak właściciel wytrzeźwieje to pewnie się skapnie że może za chate brać 4500, a nie 2000 i tyle będzie z taniego mieszkania. Wśród znajomych w tym roku miałem już 2 przypadki "wysiedlenia" żeby chatę wynająć za kwotę 50-70% wyższą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@goferek: 1800 + media, najwięcej wychodził gaz w zimie, bo ponad 300 czasem (piec dwufunkcyjny) więc zamykało się 2200 z hakiem, czynsz do "spółdzielni" wychodzi 50 zł :D nie wiem jakim cudem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@eehhh: tego się trochę boję, bo właściciele już swoje lata mają. Sąsiadka twierdzi, że wynajmuje od 30 lat i bez żadnych problemów
  • Odpowiedz