Wpis z mikrobloga

Od razu się uspokoiło i był kwik, że faszyści biją kombiety.


@nozyczkisieodezwa: kiedy oni właśnie bili kobiety (są nagrania), do tego atakowali legalne manifestacje. Nie bardzo rozumiem tego zachwytu nad kibolami. Tym bardziej nad łamaniem przez nich prawa. Już mieliśmy sytuacje w pl tuż po rozpoczęciu wojny na Ukrainie jak to się polskie patusy #!$%@?ły do studentów tylko dla tego że mieli ciemną karnację bo oczywiście na ukrainie według ich mniemania
nie zgodzę się. Kibice wychodzą gdy trzeba kogoś uspokoić. Tak samo było z lewusami podczas strajku kobiet gdy sobie zaczęli na za dużo pozwalać i malowali po pomnikach i kościołach. Od razu się uspokoiło i był kwik, że faszyści biją kombiety. To samo co tutaj tylko nie ta skala.


@nozyczkisieodezwa: Widzę próba pisania historii na nowo. Nie chcę straszyć ale to preludium praktyk NSDAP wystarczy 3 kadencja PiS i konfa z
nie zgodzę się. Kibice wychodzą gdy trzeba kogoś uspokoić. Tak samo było z lewusami podczas strajku kobiet gdy sobie zaczęli na za dużo pozwalać i malowali po pomnikach i kościołach. Od razu się uspokoiło i był kwik, że faszyści biją kombiety. To samo co tutaj tylko nie ta skala.


@nozyczkisieodezwa: niezłe urojenia, ile pan pisior płaci? XD
@Hrjk: no właśnie, banda troglodytów, która sama na codzień działa w podziemiu przestępczego świata, będzie egzekwować prawo, komedia niczym w Monty Python.

Zastanawia mnie dlaczego francuska policja tak delikatnie się obchodzi z zamieszkami. Mam dwie teorie, rządzącym jest na rękę sytuacja i próbują ją podsycać wysyłając zbyt słabe jednostki, ewentualnie ktoś z zewnątrz podtrzymuję te protesty, aka działania terrorystyczne. Wiem, nie jest to zbyt odkrywcze XD. Nie zdziwiłbym się, gdyby za