Wpis z mikrobloga

@wieszjo: z Bystrzakiem bił sie w debiucie na Fame II 5 lat temu nie wiem co to ma do rzeczy? Po drugie to ze wrzosek( ktorego nie lubie) bił sie prawie całą kariere w wadze do 66 kg i jest 2 glowy nizszy jest faktem. Na koniec negujac fakt ze Fame to najwiekszatrzeba organizacja freakowa, a Amadi to obecnie największa gwiazda tej organizacji kompromitujesz sie. DonKasjo nawet w Fame nie chca
@pawelswd Przypominam ci że to Kasjo odszedł z Fame a nie został wyrzucony więc gadanie że go w Fame nie chcą po tym jak SAM ODSZEDL nie ma sensu XD Jak walczył w Fame to miał walki wieczoru i programy z jego udziałem miały najwiwcej widzów live. Imo zrobił błąd że odszedł ale to jego była decyzja.
@wieszjo: liczy się co jest OBECNIE nie pare lat temu. Teraz nie ma tam wstępu co jest faktem. Kolejny fakt jest taki, ze Amadiego ktorego deprecjonujesz Kasjo sie obsrał kiedy obaj byli w Fame.
@wieszjo: wiadomo ze tak gada bo co ma powiedzieć,ale jakos na negocjacje z prawnikami z Fame podszedł.... Jakby Rozpara do niego wyciągnął rękę to wrocilby w podskokach
@pawelswd Po co miałby wracać. Uwierz mi, skoro odszedł z Fame to bezrak musiał mu grubo posmarować. Zresztą ostatnio na story ciagle urządza nowe mieszkania pod wynajem więc na biedę pewnie nie narzeka.