Wpis z mikrobloga

  • 1
@noos: Wiesz ja oglądam ta gowno gale dla beki :) moje życie jest zajebiste . A to ze się na wykopie z tych zjebow pośmieje :) to nie znaczy ze to moje całe życie :) Ps przepraszam ze obraziłem twojego brata Adriana :)
  • Odpowiedz
@lb19921: Typ olał Mrugałę właśnie po to by nie dać mu atencji - ale zrozumienie tego chyba przekracza twoje zdolności intelektualne skoro uważasz, że on był w tym ustawieniu największym odpadem.
  • Odpowiedz
  • 0
@noos: ja #!$%@? ???????????? No tak panie intelektualisto :) pokaz mi jedna wiadomość gdzie napisałem ze to on jest największym odpadem ????????to po pierwsze jesteś tak #!$%@? ze to jest koniec świata . Oni oboje są odpadami . Ale mrugała chociaż chciał się bić :) a ten twój idol #!$%@? do domu z podpisanym kontraktem na walkę od której uciekł :) a ty to tłumaczysz ze gość nie chciał mu dać
  • Odpowiedz
  • 0
@noos: aha ja jutro to będę sobie siedział na urlopie w miejscu w które ty możesz sobie obejrzeć w Google maps :) i zapomnę ze to gowno miało miejsce ????????????
  • Odpowiedz
@lb19921: Mrugała kompromitował się na konfach a cios wyraźnie mówił wiele razy że może nie dać mu tej walki. No i nie dał. Teraz zbiera followersów i ujeżdża kolejną dramę plując wam na puste łby. Prawda jest taka że te "odpady" z internetu są kilka szczebli wyżej w rozwoju od większości z was - obserwatorów tych dram. Wy i wasze frustracje służą tylko do zarabiania pieniędzy i wyjazdy w ciepłe kraje.
  • Odpowiedz
  • 1
@noos: kończę z toba coś na wzór rozmowy :) ty sobie sam wymyślasz argumenty w rozmowie z sobą do moich się nie odnosisz :) bo jesteś skończonym
Kretynem :)
  • Odpowiedz