Wpis z mikrobloga

Ten twitterowy argument "twoim zdaniem samochód czy sklep jest więcej warte niż życie człowieka?????"
Serio pytasz czy moim zdaniem te rzeczy są warte więcej, niż życie 17 letniego typa, który by mnie pobił czy zadźgał przy pierwszej możliwej okazji?
Jak ktoś jest przestępcą i przyczynia się do tego, że strach jest wyjść normalnym ludziom na ulicę to batonik jest więcej wart niż on
#francja
  • 14
@Kantar: Tak. Moja własność jako niewinnego człowieka, żyjącego swoje życie fair jest ważniejsza, niż życie bydła.

Ja na swoje rzeczy ciężko pracowałem, może nawet poświęciłem lata oszczędzając i nikt nie ma prawa mi wyjmować tych lat z życiorysu, bo mu się chce spalić moją własność.

Połamałbym kręgosłup każdemu kto by spróbował spalić moje auto.
@Kantar: Łaska wykopu na pstrym koniu jeździ.
Dosłownie przedwczoraj była afera jak to policja podczas obezwładniania zabiła chłopa, który wcześniej demolował samochody na parkingu, a przed obezwładnieniem prawie wydłubał oko policjantowi (najpierw próba wydłubania oka, a potem obezwładnienie).

Komentarze wiadomo jakie były, a tu nagle wielkie poruszenie pt. "dobrze tak francuskiemu patusowi".

IMO w Francji powinni walić do bydła z gumowych kul, salwami jak z muszkietów, 1.4m nad ziemią z przykucu
Ten twitterowy argument "twoim zdaniem samochód czy sklep jest więcej warte niż życie człowieka?????"


@Kantar: Znaczy argument jest dobry, tylko twiterowe bezmózgi robią #!$%@?ę z logiki. To bandyta nie szanuje mojego życia bo chce mnie okraść i mi grozi. To dla bandyty życie człowieka jest miej warte niż skradzione dobra.

A skoro bandyta sprowadza na mnie zagrożenie śmiercią, ja mam prawo do obrony swojego życia każdą skuteczną metodą.
@RzutKamieniem: życie niewinnej osoby to zupełnie inna wartość niż życie mordercy albo osoby która podejmuje wręcz działania zmierzające do morderstw.
Ja wyznaję zasadę, że skoro dana osoba targa się na życie innych osób to musi się liczyć z tym, że jej własne zasady i moralność zostaną zastosowane w jej kierunku. Sorry ale skoro jakiś koleś chce mnie zamordować i zaczyna działać w tym celu to musi się liczyć z tym, że