Wpis z mikrobloga

  • 0
@botellon: @MercedesBenizPolska w ostateczności usuwam je w Snapseed. A was nie drażnią zdjęcia z tymi kropkami? Zwracanie na nie uwagę? Wiadomo, ze pojawiają się tylko pod światło, ale nie zawsze ma się możliwość zrobienia zdjęcia z światłem.
  • Odpowiedz
@melekhov: Wszystko zależy od zastosowanej optyki, u mnie w telefonie POCO x3 NFC prawie nie występuje, gdy u dziewczyny w Xiaomi Mi10T lite robiąc takie samo ujęcie już jest to widoczne a obydwa telefony są wyposażone w tą samą matrycę Sony IMX682. W grę wchodzi jeszcze post produkcja przez aplikację do robienia zdjęć i tego jak jest zoptymalizowana. Bawiąc się na telefonie z androidem z różnymi wersjami Google camera czasem te
  • Odpowiedz
  • 0
@Shaow: wcześniej miałem Pixela 4a 5G i tego w ogóle nie widziałem albo widzieć nie chciałem albo to było tak minimalne, że niezauważalne. A teraz zrobiłem zdjęcie z balkonu w nocy i zonk - zielona kropka na nocnym niebie i dwie na drzewie. Było to zauważalne.
  • Odpowiedz
@melekhov: rzadko mi się to zdarza, ale ostatnio mnie wkurzyło, bo było to w formie takiego wielkiego zielonego paska, wcześniej miałem Xs i nic takiego nie było
  • Odpowiedz
  • 0
@botellon: to się zdarza tylko i wyłącznie pod światło. Zdziwiło mnie, że nawet delikatne światełko wyjścia ewakuacyjnego zza osłonki wygenerowało 2 kropki. No nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@xzxzz: czyli to problem sprzętowy, nie programowy. Chociaż teraz oglądając testy nowych iPhonów, zwykłe, czy tez Pro, w zdjęciach pod światło dostrzegam zielone punkty. Chociażby u Majstra Pirzu, czy Mobzilli. Będę z tym żyć, za bardzo mi się ten telefon podoba. Pozdro
  • Odpowiedz