Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi ratami 0% w media expert? Zamówiłem iPhona 14 pro który był objęty promocją „do 40 rat 0%” (która była do dziś)do sklepu, bo oczywiście nie mieli na magazynie. Dziś przychodzę odbierać, doradza wylicza mi ratę i wychodzi 345zł na 20 rat (wcześniej obliczył mi 375zl z jakimiś dodatkowymi gwarancjami). Mówie hola hola to nie są raty 0% bo kalkulator na stronie obliczył 275zł na 20 rat. Pani na to, że to bank decyduje o wysokości raty, ale co tu do decydowania skoro to są 0% raty? Ja czegoś nie kumam czy to media expert wali w #!$%@?? Oczywiście telefonu nie wziąłem bo nie będę przepłacał ponad 1500zł.
#iphone #apple #mediaexpert #telefony
  • 12
@ArquesMartin w sensie bez dodatkowej gwarancji od sprzedawcy w tym przypadku media expert, pewnie wliczyła w ratę jakaś tam ich gwarancje plus czy inne pierdoły i liczyła na to że kupię jak już zamówiłem
@Bad_Wolf 0%
@Punk911: ja mam chyba 3 rzeczy na 0% w me i wszystko gra. i tak jak pisał Korgalor, raty 0 tylko przez neta. chyba że jest jakaś inna oferta że u sprzedawcy 40x rat (bo taka oststnio widziałem)