Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa

Hehe jak ja kocham ten ból dupy na wykopie o zarobki w Polsce. Wykop portal gdzie ludzie chwalą się, że siedzą w pracy na własnie wykopie, oglądają zdjęcia słodkich kotków i są w stanie gówno zaoferować swojemu pracodawcy. Jeb&^y plebs.

Jeszcze ten tytuł "Jeśli masz trzydziestkę na karku i jeszcze stąd nie wyjechałeś, to znaczy, że jesteś frajerem albo masz bogatych starych."

To ty (tak śmieciu specjalnie z małej litery, bo jesteś gównem) jesteś frajerem i idziesz po najmniejszej linii oporu.

Podniecasz się, że tu zagranico dobry Pan płaci na zmywaku tyle, że stać Cię na jedzenie i jeszcze ubrania w lumpie się kupi, a resztę odłoży na przyszłość.

W tym samym czasie twoja rodzina starzeje się w Polsce, a ty starasz się raz na pół roku wyrwać promocję na lot Rynairem, aby wrócić do mamci.

Pozdrawiam. Jeśli mieszkacie #zagranico będzie was stać na maść na ból dupy.
  • 54
@studentskyyy: Polacy za granicą to największe śmiecie, które tylko patrzą jak ci podstawić nogę. Byłem, zobaczyłem i byłoby całkiem fajnie gdyby nie Polacy, za których można się tylko wstydzić. Owszem jest dużo normalnych ludzi, ale zdecydowana większość to kompletna patologia, która zapewnia nam taką, a nie inną opinię w oczach innych narodów. W Polsce jakoś tego tak nie czuć, choć wkoło sami Polacy. Tam Polaków statystycznie garstka, a rozsiewają smród jak
@wysuszony: Bo Polacy za granicą nienawidzą innych Polaków. Mają ból o to, że ich tu nie doceniono i muszą jechać za granicę.

Ja w tym kraju zostaję i mam zamiar go budować. Mam plan na siebie i będę go realizować.

Są patologie wśród naszych polityków, ale gdzie ich tak naprawdę nie ma? Trzeba się starać to zmieniać i już. Najlepiej narzekać i emigrować.
@msq: Ale informatyk to jednak powinien dać sobie radę w Polsce osiągając tyle samo co za granicą. Nie czujesz się przerywem? Co stoi za twoją porażką?

Chyba, że powodem przeprowadzki nie są zarobki. To przepraszam.