Wpis z mikrobloga

Ma może ktoś namiar na jakieś kalendarium wydarzeń w uniwersum? Naprawdę nikt z tylu tysięcy osób nie wpadł na to, zeby zrobić co jakiś czas backup Kononopedii? Ale cały tekst, a nie tylko wymieniać się hehe śmiesznymi gifami z Mexicano na wypoku. Sam backup, gdyby nawet ktoś miał z 2019r... ale po to tylko by było potrzebne, żeby uzupełniać tekst o nowe wydarzenia po jej publicznym zamknięciu. Serio może zabrzmie, jak Barnej teraz, ale to co się z tym stało to również jest duża zasługa bałwanów z wypoku, co tutaj siedzą kilka lat codziennie i nawet nie było im szkoda, że to przepadło praktycznie na ament. Taki obraz wasz głąby ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co z tego, że pobierzecie 500GB materiału do archiwum, jak nie bedzie wiadomo o co chodzi i kiedy. Od 4 lat! A gdzie mam znaleźć ten backup, gdy jeszcze działała? Też nigdzie go nie ma. Ludzie zastanówcie się ugułem! ( _)
Jakim cudem tyle tysięcy ludzi siedzi po uszy w Uniwersum, jak okazuje się, że wszystkim musi się zająć 8 lat codziennie tylko jedna osoba, a reszta to tylko ogląda i pisze posty na Wypoku albo w komentarzach na YT. .
jeżeli ktoś ma cokolwiek co można nazwać backup'em Kononopedii to niech podeślę, bardzo proszę. I przepraszam, że tak powiedziałem. Dziękuję.

#kononowicz #suchodolski #szkolna17 #przegryw #pytanie #boldupy #takaprawda #patostreamy #sradek #kononopedia
ZlotyRoog1667 - Ma może ktoś namiar na jakieś kalendarium wydarzeń w uniwersum? Napra...

źródło: konon10000

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Klonazepam:

to zrób pan backup. Zrobisz pan?

Po pierwsze, weź nie trolluj, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego, co napisałem. Właśnie przecież to poruszam, że gdybym wiedział, że wśród kilku, kilkunastu tysięcy ludzzi, a setek tworzących Kononopedie latami nikt - dosłownie nikt - mimo, że w necie latają terabajty filmików, gifów, przeróbek itd., nikt nie pomyślał, że może się przydać, żeby zrobić chociaż backup tekstu Kononopedii to ja bym za
  • Odpowiedz