Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę wynająć samochód na wakacje (Napoli). Na discovercars znalazłem dobrą ofertę z pełną przedpłatą (nie mam kredytówki, revolut mi nie dał xD), jednak w warunkach najmu i tak jest informacja, że musi być kredytówka. Czy w takim razie jak zapłacę całość, to i tak będą wymagali ode mnie kredytówki?
#podroze #wynajem #wynajemsamochodu #samochody
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
A ktoś wie jak to wygląda z kredytówkami np w mbanku - nie mam zamiaru nic nią kupować a rrso jest tam ponad 20%. Jak mi ściągną 800 euro to od tego i tak mam rrso 20%? Zielony jestem.
  • Odpowiedz
  • 0
@KomendaGlownaPolicji: Biorę pełne ubezpieczenie więc nie spodziewam się dodatkowych kosztów. Przez aplikację revoluta mogę wysłać wniosek o kartę kredytową - wprowadziłem dane i jest informacja, że wniosek został odrzucony jakbym nie miał zdolności (stałe zatrudnienie, wypłaty wyższe niż średnia krajowa)...
  • Odpowiedz
  • 0
@KomendaGlownaPolicji: nie zaznaczałem wnioskowanej kwoty. Podpowiesz mi czy jak wezmę w mbanku, gdzie mam główne konto, to czy jak mi zablokują kwotę kaucji, to od tego mam jakieś odsetki? Nie mam pojęcia jak to działa
  • Odpowiedz
@kvmel najcześciej masz 30-60 dni bez odsetkowych, czyli jak splacisz w tym czasie to nic nie placisz. dopiero bez splaty w ustalonym terminie lecą odsetki + e.w opłata roczna za wydanie karty.
  • Odpowiedz
@kvmel: od zablokowanej kwoty nie ma odsetek. poza tym dla pewnosci ustaw sobie tak karte aby dzien w ktorym bedziesz musial z niej skorzystac byl 1 dniem cyklu rozliczeniowego ale to i tak nie wazne chyba ze chcesz wynajac na dluzej niz miesiac. jesli jestes mlodsza osoba to mozesz sobie wziac karte z mysla juz na stale i z jakimis fajnymi bonusami w postaci kasy czy jakies bilety czy cos.
  • Odpowiedz